Thalía kończy 50 lat Tak zmieniała się piosenkarka i aktorka na przestrzeni lat!


Thalía świętuje swoje pięć dekad życia ze wszystkim, co dobre i złe, co wydarzyło się w jej życiu. Przybywa jako wzmocniona kobieta, która osiągnęła równowagę między swoim zawodem a rodziną


Thalía to jedna z najważniejszych artystek na arenie międzynarodowej, która od dzieciństwa zaczęła budować karierę w świecie rozrywki i do dziś uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych meksykańskich piosenkarek i aktorek. Z tego powodu jej 50. urodziny nie mogły pozostać niezauważone i świętujemy je, pamiętając jej ewolucję przez całą karierę.

Bohaterka María Mercedes urodziła się 26 sierpnia 1971 roku w Mexico City i jest córką naukowca, pisarza Ernesto Sodi Pallares oraz Yolandy Mirandy Mange, która zmarła w 2011 roku. Jest także najmłodszą z pięciu sióstr Laury Zapaty, Federiki, Gabrieli i Ernestiny Sodi

Początki

Choć jednym z jej marzeń było zostać gimnastyczką, od nowych lat Thalía wykazywała duże zainteresowanie muzyką i aktorstwem, dlatego brała udział w programie Juguemos a cantar z grupą Din-Din.Po rozpadzie grupy dziecięcej Thalía kontynuowała karierę jako solistka, a także brała udział w programie Juguemos a cantar, gdzie zajęła drugie miejsce z występem Moderna niña de rock.


Jakiś czas później dołączyła do obsady sztuki Vaselina u boku Timbiriche’a, gdzie miała grać główną postać Sandy Dee .

Przybywa do Timbiriche

Po odejściu z Sashy Sokol z Timbiriche w 1986 roku, Thalía dołączył do Timbiriche, gdzie grała takie hity jak i no es ahora, No sé si es amor czy Más que un amigo. Wraz z Timbiriche Thalía nagrała trzy albumy o nazwie Timbiriche VII , podwójny album Timbiriche VIII i IX oraz Los clásicos de Timbiriche.Quinceanera 

Thalía wystąpiła w telenoweli Quinceañera w 1987 roku obok Adeli Noriega, Ernesto Laguardii i Rafaela Rojasa, którą wyprodukowała Carla Estrada.

Sprawdź także  Camilo, Sebastian Yatra i inni reagują na nominacje do Latin Grammy 2020

Thalia i jej telenowele 

Thalía jest bez wątpienia rozpoznawana w różnych częściach świata za rolę w słynnej trylogii Marías, która rozpoczęła się od Maríi Mercedes w 1992 roku, następnie Marimar w 1994 roku i María la del barrio / Maria z przedmieścia w 1996 roku.


Późne lata 90.

W 1995 roku Thalía podpisała kontrakt z wytwórnią EMI, aby nagrać swój album En éxtasis, jej czwarty album studyjny, który zawierał takie hity jak Piel Morena i María la de barrio. Później Thalía wróciła do telenoweli, kiedy zagrała w telenoweli Rosalinda w 1999 roku z Fernando Carrillo. 


Związek i ślub z Tommym Mottola 

Podczas nagrań Rosalindy w 1999 roku Thalía pojechała do Miami na spotkanie z przyjaciółmi, a Emilio Estefan był tym, który przedstawił wokalistkę ówczesnemu prezesowi wytwórni Sony Music, Tommy’emu Mottola, który był pod wrażeniem urody Thalii.

2 grudnia 2000 roku Thalía i Tommy Mottola pobrali się w katedrze św. Patryka w Nowym Jorku.

Thalía założyła rodzinę z biznesmenem, ma dwoje dzieci, Sabrinę i Matthew Alejandro, którzy mają odpowiednio 13 i 7 lat. 


Arrasando 

Thalía wydała swój szósty album studyjny Arrasando w kwietniu 2000 roku, który stał się jednym z najbardziej udanych w jej karierze. 


Ostatnia dekada i obecna epoka

Thalía kontynuowała swój projekt muzyczny z różnymi albumami, ale bez wątpienia akustyczny album Primera Fila z 2009 roku wyznaczył jej karierę, tworząc duety z takimi interpretatorami, jak Pedro Capó i Joan Sebastian.

Sprawdź także  Co łączy Kate del Castillo i Teresę Mendoza? I więcej szczegółów na temat 'La Reina del Sur 3'!


 W ciągu ostatnich czterech lat Thalía wydała albumy takie jak Valiente (2018), z No me acuerdo obok Natti Nataszy.W tym samym 2021 roku wydał swój album Desamorfosis, na który składają się między innymi takie utwory jak Mijoto, La luz, Y tú me conoces, Tick Tock.Ponadto stała się gwiazdą sieci społecznościowych, będąc trendem ze swoim słynnym tematem Me oyen, me escuchan i wieloma wyzwaniami, do których dołączyła piosenkarka. 

Obecnie ma 17,9 miliona obserwujących na swoim koncie na Instagramie i 8,7 miliona obserwujących na TikTok.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź