Tempo de Amar (Tiempo de Amar): Poznaj obsadę i postacie melodramatu z epoki


Wyprodukowany przez Rede Globo Internacional, Tempo de Amar z 2017r przedstawia historyczny dramat z historią miłosną, która pozostawi wszystkich w pułapce od początku do końca


Dzięki trudnej, kontrowersyjnej i kontrowersyjnej fabule z epoki „Tempo de Amar” przedstawia prawdziwą historię opartą na oryginalnej fabule Rubema Fonseca, jednego z najważniejszych brazylijskich pisarzy.

Wyprodukowany przez Rede Globo Internacional i wyreżyserowany przez Jayme Monjardima, znanego z takich hitów jak „El Clon” i „La Vida Sigue”, projekt, niestety nie jest dostępny w Polsce, a obecnie prezentowany będzie w Stanach Zjednoczonych.

Historia „Tempo de Amar” rozgrywa się pod koniec lat 20. w Rio de Janeiro, kiedy to Portugalka Maria Vitória (Vitória Strada) przybywa w poszukiwaniu swojej miłości Inácio (Bruno Cabreizo), po ucieczce z klasztoru w Portugalii, do którego zabrał ją jej ojciec, José Augusto (Tony Ramos), po odkryciu, że jest w ciąży.

Los – przy niewielkim nacisku ze strony niektórych postaci – w końcu utrudnia tę miłość, o której oboje marzyli.

Kto jest kim w „Tempo de Amar”, brazylijskim melodramacie, który podbija Amerykę Łacińską?

Vitória Strada to María Vitoria

Wesoła, odważna i zdeterminowana młoda kobieta. Ma świetne relacje ze swoim ojcem, José Augusto, który bierze pod uwagę jej życzenia.

Pomimo zainteresowania swojego przyjaciela z dzieciństwa, Fernão, zakochuje się w Inácio, o którego będzie walczyła przez całą fabułę.


Bruno Cabreizo jest Inácio

Jest prostym, uczciwym i pracowitym młodym człowiekiem, który jest bardzo wdzięczny swojej cioci Henriquecie, z którą mieszka.

Zakochuje się do szaleństwa w Marii Vitórii, swojej wielkiej miłości przez całą akcję. Wyjeżdża do pracy w Brazylii, do emporium Geraldo, gdzie zdobędzie wspaniałe doświadczenia.


Bruno Ferrari to Vincente

Jest idealistą i będzie odpowiedzialny za stworzenie Grêmio Cultural Brazileiro.

Sprawdź także  Verónica Montes znajduje swoją komediową stronę

Andréia Horta jako Lucinda

Jest córką Reinaldo. Młoda kobieta, pełna złości i wyrzutów sumienia, ponieważ czuje się winna śmierci swojej matki w eksplozji, która również bardzo ją naznaczyła. Zakocha się w Inácio i zrobi wszystko, aby z nim zostać.


Tony Ramos to José Augusto

Renomowany producent wina i oliwy, właściciel Carrasqueira. Jest ojcem Marii Vitória.


Jayme Matarazzo to Fernão

Niedawny absolwent medycyny. Przyjaciel Marii Vitórii od dzieciństwa, jest w niej zakochany i wierzy, że poślubi młodą kobietę oraz przejmie Quinta da Carrasqueira. Nie może pogodzić się z tym, że może przegrać z chłopem.


Olivia Torres jako Tereza

Córka Delfiny i José Augusto. Słodka i naiwna dziewczyna, która robi wszystko, co każe jej mama. Nie zna tożsamości swojego ojca.


Cássio Gabus Mendes to Reinaldo

Szanowany lekarz regionu i ojciec Lucindy. Ludzie krytykują go za związek z Eunice, która jest jego pracownikiem.


Lucy Alves jako Eunice

Jest służącą i przyjaciółką Celeste Herminia. Zakocha się w doktorze Reinaldo.


Marisa Orth jako Celeste Herminia

Piosenkarka fado, która obecnie mieszka w Brazylii. Nowoczesna kobieta, która utrzymuje miłosny związek z Conselheiro Francisco.


Werner Schünemann jest Conselheiro Francisco

Chociaż jest żonaty z Odetą, utrzymuje związek z Celeste Hermínia. Jednak w swojej pracy jest człowiekiem sprawiedliwym.

Sprawdź także  Covid-19 uderza w Televisę, donosi o spadku sprzedaży z powodu odwołania wydarzeń sportowych i rozrywki

Marcello Melo Jr jako Edgar

Zakocha się w Olimpii i zmierzy się z wieloma uprzedzeniami, aby posunąć związek do przodu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź