Te aktorki zdołały być bohaterkami udanych narkoseriali


Kobiety wystąpiły w ważnych serialach telewizyjnych poświęconych światu handlu narkotykami


W niektórych produkcjach kobiety są represjonowane i pokazywane jako słabsza płeć. Mówiąc konkretnie o narkoseriach, rola kobiety wcześniej nie wykraczały poza bycie „żoną i wspólniczką”. 

Jednak od pewnego czasu wszystko się zmieniło i zaczęli wyróżniać się jako bohaterowie.

Ogólnie rzecz biorąc, seriale oparte na świecie handlu narkotykami mają za główną postać odważnych i potężnych ludzi, takich jak Rafael Amaya we El señor de los cielos. Ale kiedy zobaczysz w roli Teresy Mendozy w , jasne jest, że kobiety są w stanie kierować dużymi organizacjami. 

Podobnie jak mężczyźni żyją w ukryciu przed władzami, robią sobie tysiące wrogów, a ich życie jest zagrożone. 

Są królowymi handlu narkotykami w telewizji 

w

Po zagraniu w tradycyjnych telenowelach, takich jak Eva Luna i Porque el amor manda, zagrała Sarę Aguilar w

Początkowo życie tej postaci nie jest związane ze światem handlu narkotykami, ale śmierć Vicente z rąk przestępców sprawia, że ​​staje się silną i zdeterminowaną kobietą. Będzie musiała poradzić sobie z wrogami, których odziedziczyła po mężu, starając się utrzymać syna Salvadora z dala od niebezpieczeństwa. 

Później Sara poznaje wszystkie sztuczki biznesu i zostaje ekspertem w praniu brudnych pieniędzy.

Już na szczycie jest bezpośrednio zaangażowana w handel narkotykami w sojuszu z kartelem Tijuana i jest znana przez szefów jako „Señora Acero”. 

Warto dodać, że dała życie „Sarze Aguilar” przez dwa sezony tego serialu. 

Teresa Mendoza w  


Od 2011 roku spektakularna gra Teresę Mendozę w serialu La reina del sur. 

Podobnie jak Sara Aguilar, Meksykanka zaangażowała się w świat przestępczy po zamordowaniu swojego narzeczonego „El Guero” Dávili. 

Po tym, co się stało, Teresa ucieka z Meksyku i wyjeżdża na długi czas do Hiszpanii, gdzie zaczyna pracę w burdelu. W tym miejscu poznaje Santiago Lópeza Fisterrę, lepiej znanego jako El Gallego, przemytnika, który przemyca tytoń na łodziach z Maroka do Hiszpanii. 

Później Mendoza tworzy nową firmę zajmującą się handlem narkotykami i nawiązuje kontakty z rosyjską mafią. 

Dzięki temu sojuszowi jej dominacja w kontroli narkotyków stała się silniejsza i stała się najbardziej poszukiwaną kobietą zarówno przez hiszpańską policję, jak i DEA. 

Ten Telemundo ma obecnie dwa sezony i trzeci nad którym obecnie pracują.

Raquel Santamarina w La diosa coronada

W 2010 roku zagrała Raquel Santamarinę w serialu La diosa coronada

Zmęczona życiem w nieszczęściu młoda kobieta postanawia wykorzystać swoją piękną sylwetkę, by wyjść na prostą i znajduje okazję w konkursach piękności. Na tej drodze poznaje Genaro, który wprowadza ją w świat handlu narkotykami i uczy wszystkiego, czego potrzebuje, aby przetrwać w tym biznesie. 

Później Santamarina zostaje głównym handlarzem kokainy i cieszy się wielką fortuną. 

oparty jest na historii Angie Sanclemente, byłej kolumbijskiej królowej piękności skazanej na ponad sześć lat więzienia za próbę przemytu kokainy do Hiszpanii w 2009 roku. 

Griselda Blanco w La viuda negra


była odpowiedzialna za rolę Griseldy Blanco w serialu La viuda negra wyprodukowanym przez RTI Televisión. 

Serię tę zainspirowała „Królowa Koki”, pionierka w wielomilionowym biznesie nielegalnego przemytu kokainy z Kolumbii do Stanów Zjednoczonych w latach 70. i 80. Mówi się, że narysowała kilka tras, którymi później posługiwał się Pablo Escobar Gaviria w przemycie swojego towaru lata później. 

Serial opowiada jej historię, odkąd była nastolatką i była wykorzystywana seksualnie przez ojczyma. 

Zmęczona maltretowaniem matki i brakiem pewności siebie, opuszcza dom i dołącza do gangu przestępców. 

Wiele lat później Griselda otrzymała pseudonim „La viuda negra” za zamordowanie z zimną krwią swoich trzech mężów za zdradę. 

Camelia Pineda w Camelia la texana 


W serialu Telemundo Camelia la Texana występuje

Zasadniczo fabuła obraca się wokół młodej kobiety, która ucieka przed jednym z najniebezpieczniejszych lordów narkotykowych w Meksyku. 

Poznaje Emilio Valerę, który staje się wielką miłością jej życia, a także jej wielkim bólem głowy. Zdrada mężczyzny, którego kocha, skłania ją do kontynuacji przemytu, a później zostaje pierwszą królową karteli. W biznesie musi walczyć z wrogami. 

Valentina Cárdenas w Señorita pólvora


Osobą odpowiedzialną za interpretację Valentiny Cárdenas w serialu Señorita Pistolvora jest

Historia opowiada o życiu młodej kobiety, która zakochuje się w mordercy i dzięki niemu dowiaduje się, że jej rodzina należy do potężnego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Okoliczności zmuszają ją do stania się odważną kobietą, która musi nauczyć się bronić i walczyć z tymi, którzy chcą ją skrzywdzić.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź