Tak Netflix potwierdził drugi sezon „Sąsiedzka wojna / Guerra de Vecinos”


Netflix zabawił się trochę z fanami „Guerra de Vecinos” i udostępnił zabawny film w sieciach społecznościowych


Netflix zaskoczył fanów „Sąsiedzka wojna / Guerra de Vecinos” potwierdzając, że szykują drugi sezon po udanym przyjęciu na platformie.

„Mamy nadzieję, że do tego czasu współistnienie „Espinozy” i „López” ulegnie poprawie i że ich wzajemne postępowanie przestanie mieć wpływ na harmonię sąsiedzką” – oznajmił Netflix w oświadczeniu.

Platforma pobawiła się trochę z fanami „Guerra de Vecinos” i udostępniła zabawny filmik w sieciach społecznościowych, w którym symuluje rozmowę w grupie sąsiadów, aby potwierdzić swoją drugą odsłonę na Netflix.Netflix: O czym są „Guerra de Vecinos”? 

„Guerra de Vecinos” to oryginalny meksykański serial komediowy Netflix, który można już oglądać na platformie od 7 lipca ubiegłego roku, a który w pierwszym tygodniu emisji znalazł się już w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych seriali na platformie w niektórych krajach.

Dwie skonfliktowane rodziny zostają sąsiadami w ekskluzywnej dzielnicy. Matki wszczynają między sobą prawdziwą wojnę, której konsekwencje trudno przewidzieć.

Opowiada historię Leonory i Silvii, które po kłótni, która ich zantagonizowała, spotykają się ponownie jako sąsiedzi w ekskluzywnej dzielnicy w Meksyku. A wszystko zaczyna się zmieniać, gdy jedna z nich wygrywa los na loterii.W ten sposób „Leonor” i jej rodzina przenoszą się do ekskluzywnej dzielnicy, gdzie ponownie spotyka się z „Silvią” jako sąsiadką. Od tego czasu angażują się w serię nieustannych konfrontacji, w których będą walczyć o to, co każda z nich uważa za najlepsze dla jej rodziny.

Serial nakręcony w zeszłym roku w Perla Tapatia składa się z ośmiu odcinków trwających około 30 minut, w których widać ulice Guadalajary i Zapopan.

„Guerra de Vecinos” to meksykański serial stworzony przez Karolinę Riverę i Fernando Sariñanę (Madre solo hay dos / Córka innej matki), wyprodukowany przez Moisésa Chivera (Club de Cuervos).

Sprawdź także  Kim jest Carla Diaz? Odtwórczynię rolę Ari Blanco w 'Elite'

W pierwszym sezonie występują Vanessa Bauche i Ana Layevska, a także Pascacio López, Mark Tacher, Elyfer Torres, Marco León, Loreto Peralta, Armando Saíd Flores, Sara Quintero, Christian Vasquez, Isabela Fox, Ixchel Flores, Mauricio López Rober i Adria Morales.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź