Sebastián Rulli będzie w Televisie przez dłuższy czas


Sebastián Rulli przez długi czas będzie częścią rodziny Televisa

 


Meksykanin jest uważany za jednego z czołowych artystów w chwili obecnej pod względem dramatu. 

Po swojej nienagannej roli głównej w serialu El Dragón: Powrót wojownika (El Dragón), aktor obecnie wyróżnia się w Vencer el pasado

W nowej telenoweli Rosy Ocampo dla Televisa gra Mauro, wrażliwego i pracowitego mężczyznę. 

W wywiadzie udzielonym kilka miesięcy wcześniej Rulli przyznał, że ta postać jest jedną z najbardziej złożonych w jego karierze. 

„Szczerze, jest jedną z postaci, które kosztowały mnie najwięcej, aby zrozumieć i uzasadnić swoje cele. Bardzo utknął w przeszłości, szuka czegoś, czego trudno mi zrozumieć. Ma tam bardzo ważną tajemnicę, którą stara się zachować jak najdłużej aby osiągnąć swój cel” – skomentował. 

Po zakończeniu zdjęć do tego przeboju aktor nie będzie musiał się martwić o pracę.

Niedawno ogłoszono, że przedłużył kontrakt z Televisą i będzie tam przez długi czas. 

Dyrektor marketingu artystycznego firmy, Juan Antonio Mateos, poinformował o tej wiadomości na swoich portalach społecznościowych. 

„Cóż za przyjemność mieć kolejny długi sezon w tej wspaniałej firmie Televisa-Univision. Praca z tobą to przyjemność ”- napisał. 

W tej chwili nie wiadomo, czy Angelique Boyer spotkał taki sam los jak jej partnera. Podobnie jak Sebastián Rulli, jest obecnie częścią obsady Vencer el Pasado, gdzie wyróżnia się jako bohaterka. W tej historii gra Renatę, młodą kobietę, która studiowała biologię molekularną.


Udostępnij
Sprawdź także  Sandra Echeverría, i „La Usurpadora” - 'Uzurpatorka' od 1 października w TV4

Zostaw odpowiedź