Sammy Pérez umiera po zarażeniu COVID-19


Po walce z koronawirusem aktor i komik Sammy Pérez zmarł w ten piątek o świcie


Po walce z koronawirusem 55-letni aktor i komik Sammy Pérez zmarł w ten piątek z powodu zawału serca, tuż po ogłoszeniu walki z COVID-19. Śmierć nastąpiła wczesnym rankiem w piątek około 3:50.

„Sammy Pérez właśnie doznał zawału serca, jego małe serce przestało bić, próbowali wykonywać manewry, aby uratować mu życie, ale nic nie mogli zrobić. Spoczywaj w pokoju, Sammy Pérez. Zostawiasz nas z bardzo dużą pustką w naszych sercach ”, poinformowano na portalach społecznościowych, gdzie jego przedstawiciel przedstawiał wiadomości o stanie zdrowia komika. Sammy Pérez zaraził się COVID-19 kilka tygodni temu i po przebytych komplikacjach musiał zostać zaintubowany w prywatnym szpitalu.

Ponadto uszkodzenie nerek tym bardziej pogorszyło jego stan zdrowia. Rachunek za hospitalizację komika wyniósł ponad 500 tysięcy pesos.

Sammy Pérez: Kim był komikiem XHDRBZ?

Sammy był znany z udziału w programowaniu XHDRBZ wraz z Eugenio Derbezem i Luis Miguelem. Ponadto brał udział w filmie „No se aceptan devoluciones / Instrukcji nie załączono”.

Pérez urodził się w Pantepec w Puebla 3 października 1965 roku, gdzie uczył się samodzielnie ze względu na swoje zdolności poznawcze, co uwydatniło go również w programach komediowych, w których brał udział.

Udostępnij
Sprawdź także  Kim jest Héctor Parra, aktor oskarżony o wykorzystywanie seksualne swojej córki?

Zostaw odpowiedź