Reik, Camila Cabello, Christian Nodal i inni wystąpią na 2021 Billboard Latin Music Awards


Billboard Latin Music Awards 2021 odbędą się 23 września


Camila Cabello, Christian Nodal, Juanes, Natti Natasha, Prince Royce, Ana Barbara, Carlos Rivera, Myke Towers, Reik, i Rauw Alejandro potwierdzili, że wystąpią na 2021 Billboard Latin Music Awards, które odbędą się w czwartek, 23 września.

Artyści z pierwszych miejsc na listach przebojów tworzą pierwszy zestaw potwierdzonych wykonawców na corocznym pokazie rozdania nagród, który będzie transmitowany na żywo w Telemundo, który rozpocznie się tradycyjnie czerwonym dywanem, po którym nastąpi rozdanie nagród.

Natasha, Royce, Nodal, Reik, Alejandro i Towers są finalistami rywalizującymi o nagrody w kategoriach takich jak nowy artysta roku, latynoska piosenka roku pop i piosenka roku emitowana na antenie. Bad Bunny kprowadzi listę z 22 nominacjami, Maluma ma 11, J Balvin 9, a Karol G, Anuel AA i Black Eyed Peas po osiem.

Billboard Latin Music Awards będzie również symultanicznie transmitowany w kanale rozrywkowym Universo oraz w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach w Telemundo Internacional.

Uroczystość zbiegnie się z Billboard Latin Music Week, które powróci do Miami w dniach 20-24 września 2021 r. i będzie gospodarzem rozmów na żywo i występów z takimi gwiazdami jak Karol G, Daddy Yankee, Kany García, Raymix, Natti Natasha, Myke Towers, Między innymi Rauw Alejandro, Tainy, Nicky Jam.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Billboard Latin Music Week i zarejestrować się teraz, odwiedź billboardlatinmusicweek.com.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Fernández i Fher Olvera dołączają do kampanii na rzecz reformy imigracyjnej

Zostaw odpowiedź