Reik, Camila Cabello, Christian Nodal i inni wystąpią na 2021 Billboard Latin Music Awards


odbędą się 23 września


Camila Cabello, , Ana Barbara, , i Rauw Alejandro potwierdzili, że wystąpią na 2021 , które odbędą się w czwartek, 23 września.

Artyści z pierwszych miejsc na listach przebojów tworzą pierwszy zestaw potwierdzonych wykonawców na corocznym pokazie rozdania nagród, który będzie transmitowany w , który rozpocznie się tradycyjnie czerwonym dywanem, po którym nastąpi .

Natasha, Royce, Nodal, , Alejandro i Towers są finalistami rywalizującymi o w kategoriach takich jak nowy artysta roku, latynoska piosenka roku pop i piosenka roku emitowana na antenie.  kprowadzi listę z 22 nominacjami,  ma 11, J Balvin 9, a Karol G, Anuel AA i Black Eyed Peas po osiem.

będzie również symultanicznie transmitowany w kanale rozrywkowym Universo oraz w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach w Telemundo Internacional.

Uroczystość zbiegnie się z Billboard Latin Music Week, które powróci do Miami w dniach 20-24 września 2021 r. i będzie gospodarzem rozmów i ów z takimi gwiazdami jak Karol G, Daddy Yankee, Kany García, Raymix, , Myke Towers, Między innymi Rauw Alejandro, Tainy, Nicky Jam.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Billboard Latin Music Week i zarejestrować się teraz, odwiedź billboardlatinmusicweek.com.

Udostępnij
Sprawdź także  Kto wystąpi z utalentowanych wykonawców na koncercie dla Wenezueli?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź