Rebelde: bohaterowie serialu Netflix po raz pierwszy pozują razem


Netflix opublikował pierwsze zdjęcie wszystkich bohaterów swojej nowej serii Rebelde, która ma mieć premierę w przyszłym roku.


Platforma streamingowa udostępniła niedawno wideo z efektem bumerangu, w którym uczestniczą wszyscy aktorzy nowego projektu. 

Na pierwszy rzut oka pojawiają się Azul Guaita, Giovanna Grigio, Franco Masini, Alejandro Puente, Andrea Chaparro, Lizeth Selene, Jerónimo Cantillo i Sergio Mayer Mori. 

Obraz szybko stał się trendem w sieciach społecznościowych, ponieważ po raz pierwszy nowa generacja Rebelde pozowała wspólnie. 

Przypomnijmy, że to właśnie w marcu Netflix zapowiedział premierę Rebelde z całkowicie odnowioną obsadą. 

„The Elite Way wyróżnia się doskonałością swoich studentów, młodych ludzi gotowych olśnić świat. W tych korytarzach powstały ikony, które sprawiły, że miliony krzyczą, a nasze sale lekcyjne widziały gwiazdy, które przygotowują się do następnego scenariusza ”- mówi oświadczenie wydane przez firmę. Wtedy też wyjaśniono, że serial nie jest inspirowany meksykańską wersją Rebelde, ale oryginalną historią, czyli argentyńską. 

Należy jednak wspomnieć, że adaptacja wykonana przez Pedro Damiana dla Televisa zyskała popularność w Meksyku i kilku krajach na całym świecie. W remake’u wystąpili Anahí, Maite Perroni, Dulce María, Alfonso Herrera, Christian Chávez i Christopher Uckermann. 

Po tym projekcie niektórzy aktorzy zaczęli budować solidną karierę w medium artystycznym, podczas gdy inni po prostu poświęcili się życiu osobistemu.

Data premiery Rebelde na Netflix 

Chociaż wciąż nie ma oficjalnej daty premiery, faktem jest, że ukaże się ona w 2022 roku. 

Celina Ferrer wraca do Rebelde jako dyrektor

Tę postać grała Estefanía Villareal w meksykańskim serialu 15 lat temu, a teraz powraca do tej wersji jako dyrektorka Elite Way. 

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj dzieci Gabriela Soto w Mi marido tiene más familia i 9 nowych wiadomości z telenowel

Zostaw odpowiedź