RBD: nowy koncert meksykańskiego zespołu z Dulce María?


Po historycznym koncercie „streamingowym”, który odbył się w grudniu ubiegłego roku, RBD planuje kolejne spotkanie z międzynarodową trasą, która odbędzie się w 2022 roku


Po 12 latach przerwy odnosząca sukcesy grupa RBD ponownie połączyła się koncertem streamingowym w ramach „Ser o Parecer”, który odbył się 26 grudnia. W tym wydarzeniu wzięło udział tylko czterech z 6 oryginalnych członków: Anahí, Maite Perroni, Christian Chávez i Christopher Von Uckermann. Teraz meksykańska grupa popowa planuje spotkać się ponownie i tym razem z koleżanką z zespolu, Dulce Maríą.

Potwierdził to jeden z jej członków, Christian Chávez, który podał szczegóły nowego zjazdu, który RBD już planuje. Tym razem z udziałem Dulce Maríi, która wraz z Alfonsem „Poncho” Herrerą była wielką nieobecną na zeszłorocznym spotkaniu.

RBD, grupa muzyczna wywodząca się z popularnej telenoweli „Rebelde”, powraca do muzycznego grania i tym razem będzie to piątka z sześciu oryginalnych członków, która wkrótce połączy się, aby rozweselić swoich fanów. Kiedy będzie następny koncert meksykańskiego zespołu? Tutaj powiemy Ci wszystko, co do tej pory wiadomoRBD, NOWY KONCERT Z DULCE MARÍĄ: CO JEST ZNANE DO DNIA DZISIEJSZEGO


Po historycznym koncercie „streamingowym”, który RBD wykonał 26 grudnia 2020 r., ich fani będą mogli ponownie ich zobaczyć. Tym razem na zjeździe meksykańskiego zespołu wystąpi Dulce María.

„Zaczęliśmy rozmawiać na początku pandemii, w kwietniu, abyśmy mogliśmy oddać hołd muzyce RBD. Potem poczuliśmy ten brak sceny, aby zrobić to na żywo, z ludźmi, a także z Dulce Maríą, która była w tym czasie w ciąży, więc nie mogła do nas dołączyć – powiedział Christian Chávez dla MTV Brazylia.

Według informacji dostarczonych przez Cháveza, RBD planuje odbyć trasę koncertową z pięcioma oryginalnymi członkami zespołu, aby być bliżej swoich fanów. Należy jednak zaznaczyć, że i tym razem Alfonso Herrera nie będzie obecny.

Sprawdź także  Latin American Music Awards 2019: pełna lista zwycięzców

„Teraz jesteśmy razem, rozmawiamy i kibicujemy sobie nawzajem. Teraz jest nas 5 osób… Myślę, że po 12 latach nastało wiele zmian w naszym życiu, więc mieć możliwość bycia tam z ludźmi na scenie przy zremasterowanej muzyce, z nową choreografią, z niesamowitym show, jak sądzę to będzie jedno… wow, jestem naprawdę podekscytowany – powiedział.

Christian Chávez ujawnił, że jest to międzynarodowa trasa koncertowa, która odbędzie się w 2022 roku. „Będziemy bardzo ciężko pracować, aby stworzyć składankę i być w stanie zrobić wszystko, aby prawie wszystkie piosenki pojawiły się na liście” – potwierdził Christian Chávez. Cóż, ostatnim razem wielu fanów zawiodło się chcąc usłyszeć kilka jego hitów. „Myślę, że zaśpiewanie wszystkich piosenek zajmuje 4 godziny” – dodał Christian Chávez o tym, co planują on, Anahí, Maite Perroni, Christopher Uckermann i

Dulce María.Wreszcie Chávez mówił o ogólnym odczuciu RBD, ponieważ są oni bardzo wyczekiwani przez fanów we wszystkim, co planują. „Było wiele emocji. Byliśmy bardzo zestresowani i bardzo szczęśliwi. Myślę, że magia była najbardziej wyjątkowa. Nawet po 12 latach, kiedy nie byliśmy razem na scenie, udało nam się nawiązać to samo połączenie.”

Nowe spotkanie RBD będzie świetną okazją dla ich fanów, aby cieszyć się muzycznymi sukcesami, które doprowadziły ich do sławy, z utworami takimi jak „Solo Quedate en Silencio”, „Salvame”, „Rebelde”, „Un Poco de tu Amor”.Jak pamiętamy, Dulce María i Alfonso Herrera byli wielkimi nieobecnymi na koncercie za pośrednictwem transmisji strumieniowej „Ser o Parecer”, która odbyła się 26 grudnia 2020

r.

Ze swojej strony Dulce María zawsze twierdziła, że ​​jej ciąża i ewentualny poród były powodem, dla którego nie mogła być ze swoimi kolegami na koncercie. Jej córka, María Paula, urodziła się 3 grudnia 2020 roku. „Nie, zdecydowanie (nie żałuję)”, powiedziała Dulce María o swojej nieobecności na zjeździe 2020 w wywiadzie, którego udzieliła 1 marca.

Sprawdź także  Czas na powrót? Fani chcą, aby RBD wykonało wirtualny koncert

Po koncercie „Ser o Parecer” Anahí powiedziała, że ​​została zarażona COVID-19, pomimo podjęcia odpowiednich środków sanitarnych. To spowodowało, że wirusem zaraziła się także rodzina aktorki i piosenkarki. Na szczęście po przezwyciężeniu choroby wszyscy są zdrowi.

„To był właśnie mój strach o wszystko, czego broniłam i trudno było mi powiedzieć „nie” z powodu mojej ciąży, czy z powodu pandemii. Widzisz, że „Ani” została zarażona i zaraziła swoją rodzinę i dzięki Bogu, że nic im nie jest, ale nie wybaczyłabym sobie, że tam jestem i jestem zarażona. Właśnie z tego powodu nie chciałeam tego” – powiedziała Dulce María

.

Za wszystkie błędy przepraszam ale post pisany na telefonie i urlopie

Udostępnij

Zostaw odpowiedź