„¿Qué culpa tiene el karma?” kończy zdjęcia, aby dotrzeć do Netflix


Elisa Miller przedstawia nam innowacyjną komedię romantyczną z możliwą premierą w 2022 roku


ogłosił, że zdjęcia do jednego ze swoich nowych projektów w Jukatanie,  ” dobiegły końca, więc rozpocznie się odliczanie do poznania tej historii z udziałem , Renaty Notni i Gila Cerezo.

Ta nowa fabuła jest wyreżyserowana przez Elisę Miller (zdobywczyni Złotej Palmy w Cannes), a za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych podzieliła się informacją, że kręcenia tej romantycznej komedii zakończył się wizualnie dzięki naturalnym miejscom, takim jak miasto, na przykład z firmy Celestún i Hacienda Temozón Sur .

i zagrają w tym filmie obok Gila Cerezo, wokalisty meksykańskiego zespołu Kinky , a także Giuseppe Gamby, Carmen Madrid, Mauricio Garcíi Lozano i aktorki z Jukatanu, Miriam Chi Chim.

” Jest to część kampanii ” promowanej przez w celu uczczenia meksykańskiego kina, zarówno z nowymi produkcjami w fazie rozwoju, jak i klasykami, które zostaną dodane do katalogu. Uważa się, że  może być gotowy na Netflix w 2022 roku.

O czym jest ¿Qué culpa tiene el karma? ?

„Sara” (Aislinn) jest sfrustrowaną projektantką mody, która za swój pech obwinia karmę. Los postawi ją twarzą w twarz z siostrą „Lucy” (Renata), którą spotkał zupełnie inny los, co stawia ją w szeregu sytuacji i spotkań, które doprowadzą ją do podjęcia radykalnej decyzji.

¿Qué culpa tiene el karma? reżyseruje Elisa Miller, producentem jest Perro Azul, a występują: Aislinn Derbez, Renaty Notni, Gila Cerezo, Giuseppe Gamby, Carmen Madrid, Mauricio García Lozano i Miriam Chim

Udostępnij
Sprawdź także  „Crush” już na Star+ / Disney+

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź