„¿Qué culpa tiene el karma?” kończy zdjęcia, aby dotrzeć do Netflix


Elisa Miller przedstawia nam innowacyjną komedię romantyczną z możliwą premierą w 2022 roku


Netflix ogłosił, że zdjęcia do jednego ze swoich nowych projektów w Jukatanie, film „¿Qué culpa tiene el karma?” dobiegły końca, więc rozpocznie się odliczanie do poznania tej historii z udziałem Aislinn Derbez, Renaty Notni i Gila Cerezo.

Ta nowa fabuła jest wyreżyserowana przez Elisę Miller (zdobywczyni Złotej Palmy w Cannes), a za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych obsada podzieliła się informacją, że proces kręcenia tej romantycznej komedii zakończył się wizualnie dzięki naturalnym miejscom, takim jak miasto, na przykład z firmy Celestún i Hacienda Temozón Sur .

Aislinn Derbez i Renata Notni zagrają w tym filmie obok Gila Cerezo, wokalisty meksykańskiego zespołu Kinky , a także Giuseppe Gamby, Carmen Madrid, Mauricio Garcíi Lozano i aktorki z Jukatanu, Miriam Chi Chim.

„¿Qué culpa tiene el karma?” Jest to część kampanii „Que México Se Vea” promowanej przez Netflix w celu uczczenia meksykańskiego kina, zarówno z nowymi produkcjami w fazie rozwoju, jak i klasykami, które zostaną dodane do katalogu. Uważa się, że film może być gotowy na Netflix w 2022 roku.

O czym jest ¿Qué culpa tiene el karma? ?

„Sara” (Aislinn) jest sfrustrowaną projektantką mody, która za swój pech obwinia karmę. Los postawi ją twarzą w twarz z siostrą „Lucy” (Renata), którą spotkał zupełnie inny los, co stawia ją w szeregu sytuacji i spotkań, które doprowadzą ją do podjęcia radykalnej decyzji.

¿Qué culpa tiene el karma? reżyseruje Elisa Miller, producentem jest Perro Azul, a występują: Aislinn Derbez, Renaty Notni, Gila Cerezo, Giuseppe Gamby, Carmen Madrid, Mauricio García Lozano i Miriam Chim

Udostępnij
Sprawdź także  Cuarón wygrywa Oscara dla najlepszego reżysera; "Rzym" ma trzynagrody

Zostaw odpowiedź