Premiera meksykańskiego serialu „No fue mi culpa” na Star+


W „” występują m.in. Paulina Gaitán, i Raúl Méndez


Oryginalna  + nakręcona w Meksyku „”  będzie miała premierę na platformie 17 września, po przybyciu serwisu do tego regionu 31 sierpnia. Dzięki temu produkcja stanie się pierwszą z lokalną marką, która trafi na platformę.

Według Disneya „No fue mi culpa” jest inspirowane prawdziwymi wydarzeniami dotyczącymi przemocy ze względu na płeć, o których opowiadają różne kobiety w różnym wieku, z różnych klas społecznych i z różnych miejsc pochodzenia.

będzie miała łącznie dziesięć 45-minutowych odcinków i zagra w niej między innymi Paulina Gaitán, , Raúl Méndes, Giovanna Utrilla, Gonzálo Vega Jr. i Vicky Araico.

Star+: O czym jest „Nie moja wina”?

W epoce naznaczonej wzmocnieniem pozycji kobiet i poprzez prawdziwy i istotny temat, „No fue mi culpa, ” opowiada nowy przypadek w każdym odcinku, przedstawiając jednocześnie centralną historię, która przewija się przez całą serię: śledztwo, które prowadzi Marianę (Paulina Gaitán) przez tajemnicze zniknięcie i późniejszą śmierć jej siostry Lili (Giovanna Utrilla).


No fue mi culpa

Mariana musi stawić czoła najgorszej tragedii swojego życia, gdy jej młodsza siostra, którą wychowała jako córkę od czasu ich osierocenia, w tajemniczy sposób znika bez śladu pewnej nocy. Dwa lata później Mariana odnajduje ciało Lili i od tego momentu nie spocznie, dopóki nie pozna prawdy: kto zabił jej siostrę i co się z nią stało przez te dwa lata. Po drodze odkryje nie tylko, że jest częścią przerażających statystyk kraju, których nie może kontrolować: kobietobójstwa, ale także, że może pomagać innym, a jej siostra pozostawiła po sobie ważne dziedzictwo, które może przywrócić jej wiarę.

Mariana spotka takich ludzi jak Pedro (Damián Alcázar), ojciec dwóch zaginionych córek i Beatriz (Vicky Araico), matkę córki, która uciekła z dilerem narkotyków. Podzieli z nimi ból spowodowany gwałtowną utratą bliskich i przemożne przekonanie, by dotrzeć do sedna tragicznych historii, które przechodzą. W tym samym czasie spotka się też z Santosem (Raúl Méndez), dowódcą Prokuratora ds. Osób Zaginionych, którego empatia z protagonistą skłoni do przemyślenia swojej odpowiedzialności na świecie.

Sprawdź także  TVE słucha swojej publiczności i przedłuża „HIT” na drugi sezon

Według Star+ każdy z odcinków rozwija jednolitą historię ofiary kobietobójstwa lub przemocy ze względu na płeć.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź