Prakriti Maduro to jabłko niezgody w „Ni tuyo ni mía”


Wyreżyserowany przez Sandrę Solares meksykański ” przedstawia w roli, którą niewiele osób chciałoby mieć


Jeśli chodzi o kłopoty, stanie się bohaterką najbardziej szalonego ze wszystkich kłopotów, stając się Líą w nowym filmie „” w reżyserii Sandry Solares.

A wszystko to dlatego, że ta kobieta wpadnie w bardzo duży problem, gdy zacznie mieć romans z biznesmenem, który jest żonaty.

Najgorsze jest to, że Lia ma chłopaka i stając się trzecią niezgodą między Roberto i Amandą, wywróci też swój związek z Diego do góry nogami.

Brzmi to trochę szalenie, ale właśnie taką fabułę prezentuje ten nowy , który pierwotnie miał mieć premierę w marcu 2020 roku podczas Festiwalu Filmowego w Guadalajarze, ale z powodu pandemii musiał poczekać.Ale czekanie było tego warte, ponieważ teraz fani będą mogli cieszyć się nową przygodą wenezuelskiej Prakriti Maduro, która zapewniła, że ​​występując w tej historii, wiele się dowiedziała o kwestii niewierności.

O swojej postaci piękna powiedziała, że ​​Lía jest otwartą, pogodną, ​​artystyczną kobietą, ale także zdeterminowaną i o wolnej duszy bez dyskusji.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta zabawna historia z udziałem piosenkarza José Forsa, Alejandry Barros, Tony'ego Daltona i Prakriti Maduro ma premierę w Ameryce Łacińskiej 19 sierpnia.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź