¿Quién mató a Sara?

Potwierdzone! 'Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’ będzie miał trzeci sezon na Netflix


Faktem jest już, że serial Kto zabił Sarę? powraca na platformę Netflix z trzecim sezonem, a jego premiera zaplanowana jest na 2022 rok.


W czwartek, 19 sierpnia, potwierdzono premierę nowych rozdziałów udanej meksykańskiej produkcji.

Wiadomość została opublikowana za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie serii stworzonej przez José Ignacio Valenzuela. 

„A co z tą wiadomością? Kto zabił Sarę 3”, czytamy w publikacji opatrzonej okładką scenariusza. 

Warto zauważyć, że zawsze wydawało się, że słynny kryminalny thriller zostanie wznowiony na trzeci sezon, ale to właśnie teraz pogłoski się potwierdziły. 

Osiem rozdziałów drugiego sezonu pokazało bardziej niepokojącą i pełną akcji historię. Chociaż osoba rzekomo odpowiedzialna za śmierć Sary została pokazana w pierwszej kolejności, retrospekcje z ostatniego rozdziału ujawniają, kto faktycznie przeciął liny, gdy ćwiczyła parasailing. 

Spojler: Pod koniec odcinka Nicandro wyznaje, że on i mężczyzna, którego nazywa „Doktorem”, są prawdziwymi mordercami. 

Mówi również, że Alex i wszyscy inni uważają, że Marifer jest winowajczynią i nie mogą dowiedzieć się prawdy. Jeśli chodzi o resztę postaci, Elisa dokonała nieoczekiwanego zwrotu, podpalając rodzinne kasyno w celu zakończenia imperium Lazcano. 

Aktorka Carolina Miranda, która gra właśnie tę postać, wyznała, gdzie chciałaby ją zobaczyć.

„Chciałabym, żeby zwariowała i dowiedziała się wszystkiego, i była złą postacią w tej historii. Żeby straciła poczucie sprawiedliwości i prawdy oraz dobrą stronę tej osoby, jaką jest Elisa. Ciekawie byłoby zobaczyć drugą stronę Elisy, która nie zawsze jest dobra. W trzecim sezonie może być źle ”- powiedziała magazynowi Esquire.

Data premiery Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’ 3 

Premiera nowych rozdziałów ma odbyć się w pierwszej połowie przyszłego roku na Netflixie.

Udostępnij
Sprawdź także  "La casa de papel" porusza się między trzecim a czwartym sezonem

Zostaw odpowiedź