„Por el resto de tu vida / Do końca życia”, nowy duet Belindy z Nodal


Po plotkach o zerwaniu między artystami, ogłoszenie singla uspokaja ich fanów


Romans między Belindą i Christianem Nodalem był tematem rozmowy w tym tygodniu w sieciach społecznościowych i pełne podejrzenia zerwania po tym, jak wykonawca „Adiós amor” usunął wszystkie ich zdjęcia na swoim koncie na Instagramie i odkryto, że oboje przestali się obserwować. 

To nie pierwszy raz, kiedy publiczność obawia się rozstania popularnej pary, po tym, jak ujawnili swój romans podczas programu konkursowego „La Voz”, gdzie oboje byli sędziami. Uważano, że kiedy ten się zakończył, ich romans się także skończy, ale tak nie było. Po ponad roku randkowania oboje wydawali się naprawdę zakochani i aby zakończyć nowe plotki, podała szczegóły ich nowej piosenki. 

To właśnie za pośrednictwem programu telewizyjnego „Venga la Alegría” udostępnili mały klip, w którym opowiada również o swoich przyszłych projektach muzycznych, w tym o swoim przyszłym mężu. „Zamierzam wydać piosenkę z Christianem , jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wiem, że jest to , na którą publiczność nie mogła się doczekać i nazywa się „Por el resto de tu vidaa” – powiedziała .

W wywiadzie wyjaśnił powód, dla którego często usuwa swoje zdjęcia i zostawia tylko wizerunek Speedy’ego Gonzaleza.

Jest moją ulubioną postacią, czuję, że to ja, ponieważ ma być najszybszą małą myszką na całym świecie. Dużo mnie identyfikuje ze względu na moją karierę. Porusza się bardzo szybko, więc za każdym razem, gdy przesyłam to zdjęcie, dzieje się tak, ponieważ coś dobrego nadchodzi” – wyjaśnił Nodal, który nie przekazał żadnych wiadomości o nowym duecie.

Użytkownik Instagrama o imieniu Chamonic3 udostępnił krótki filmik z dźwiękiem, który, jak twierdzi, jest „fragmentem piosenki, którą wydali Belinda i Nodal”. 

Sprawdź także  Camilo ujawnił, na co wydał swoją pierwszą pensję

Również na stronie zapewniają, że teledysk do tego singla jest już nagrywany. W związku z tym wykonawczyni „Bella traición” powiedziała, że ​​chociaż wciąż nie znają daty premiery, jest gotowa do emisji. 

„To fuzja między tym, kim on jest, a tym, kim ja jestem na poziomie muzycznym i stworzyliśmy ten klejnot, który wkrótce usłyszysz. Nie ma daty, ale jestem pewna, że to pokochasz. ” 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź