Pocałunek Maite Perroni i Mauricio Ochmanna, przez który wszyscy umierają z miłości


Kilka dni temu aktorzy i podzielili się obrazem, który przyprawia wszystkich o zawrót głowy, ponieważ jest uroczy


Dwójka wielkich artystów telewizji, takich jak i , było razem w Hiszpanii, uczestnicząc w nowym projekcie filmowym. Stamtąd skorzystali ze wspaniałej okazji, aby podzielić się częścią tego, czym była ta praca.

I tak pokazali poprzez publikację na Instagramie słynny pocałunek, o którym wszyscy mówią. I to w dodatku z reżyserem filmu fabularnego „Sin ti no puedo” na . Oboje całują Chusa Gutiérrez w policzek.


„Z @mauochmann marnującym miłość i przytulanie do @chus_lagutierrez, naszego reżysera i wspólnika w #sintinopuedo, dobrze się bawiliśmy.  i w akcji!”, napisała na dole zdjęcia.Tymczasem nie był daleko w tyle i w jednym z komentarzy wypowiedział również swoje zdanie pełne miłości i wdzięczności, w bardzo wyjątkowych słowach. „Jakie niesamowite było spotkanie się z tobą, z Chus i z każdym z tych, którzy byli częścią tego projektu! Czyste dobre wibracje i wspaniałe towarzystwo ”.


Reakcja fanów i Maite Perroni i Mauricio Ochmann

Publikacja przekracza 67 tysięcy serc, a wraz z nią około 663 komentarzy od fanów obu artystów, wśród których się wyróżniają. „Wpadłem, aby powiedzieć Ci, że podziwiam Twoją siłę, że Twój uśmiech mnie ratuje, że jesteś najlepsza we wszystkim, co robisz, że Twoja radość jest zaraźliwa, przez co ​​moje dni są z Tobą lepsze.” „Sin ti no puedo”, wywołało wielkie nadzieje, że ta dwójka ów będzie miała wspólny ekran. Według słów reżysera, fabuła jest podróżą przez poczucie winy i jak sobie z nim radzić.

Sprawdź także  'Fenómenas': pierwsze zdjęcia obsady filmu Netflix


Oprócz przedstawienia tego, jak wybaczyć sobie błędy, aby dalej żyć lub wręcz przeciwnie, odmów przyjęcia, ma konsekwencje, a prędzej czy później spotka cię poczucie winy.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź