„Papá Soltero” wraca do Televisy, ale pod nową nazwą


„Papá Soltero”, kultowy serial komediowy z lat 80. emitowany przez Televisę, powróci 27 lat później z kolejnymi niespodziankami i nową nazwą: „Soltero 25 años después / Soltero 25 lat później”


Jeśli chodzi o serial, który przykuł uwagę widzów, „Papá Soltero” stał się wydarzeniem lat 80., a teraz 27 lat po ostatniej transmisji, może mieć miejsce kontynuacja tej historii, ale teraz zatytułowaną „Soltero 25 lat później”.

Aktor i producent teatralny, Gerardo Quiroz, podał szczegóły dotyczące spin-offu, który jest praktycznie gotowy i brakuje tylko minimalnych szczegółów w przypadku Televisy, gdzie mają się rozpocząć transmisje.

„Jesteśmy w części prawnej z Televisą, aby pojawiła się ona w otwartej telewizji i na pewno w nadchodzących tygodniach będziemy mieć jakieś wiadomości” – powiedział Gerardo podczas wywiadu dla TVyNovelas , dodając, że „to prawie fakt” powrotu serii.

Zdecydowanie wszystko wskazuje na to, że na ekranie wznawiane są seriale z lat 80. i 90., by być może spróbować szczęścia z tym, co kiedyś osiągało świetne rekordy publiczności.

Należy pamiętać, że „Papá Soltero” był udanym serialem komediowym, który w latach 80. był emitowany na ekranach Canal de las Estrellas i został wyprodukowany przez Luisa de Llano Macero w 1987 roku.

Aktorzy César Costa, Luis Mario Quiroz, Edith Márquez, Gerardo Quiroz, José Luis Cordero, Aurora Alonso i Octavio Galindo byli częścią tej wspaniałej produkcji.


Udostępnij
Sprawdź także  Ile kosztuje wyprodukowanie telenoweli lub superserii?

Zostaw odpowiedź