O czym jest „El cartel de los sapos”, kolumbijski serial, na który stawia Netflix?


Pierwszy sezon serialu trafił na platformę streamingową na świcie (ale niestety nie w Polsce) i szybko znalazł się wśród najczęściej oglądanych


Netflix  nadal stawia na gatunki, które dają mu najwięcej wyników, teraz w Ameryce Południowej pojawił się kolumbijski serial „El cartel de los sapos: El Origen”. Serial opowiada o dojściu dwóch braci do czołowych pozycji bosów narkotykowych w mieście Cali w latach 60. i 70. XX wieku.

„Przez dwie dekady dwaj skromni bracia z Cali próbowali pogodzić rodzinę, romanse i nielegalne biznesy na drodze do zostania lordami narkotykowymi ” – wskazuje oficjalne streszczenie kolumbijskiego serialu, który już znalazł się wśród najczęściej oglądanych.

Serial opowiada historię dwóch braci z Cali, którzy będą dążyć do pogodzenia rodziny z miłością i wspólną ambicją: kontrolowania kolumbijskiego rynku narkotykowego.

Pierwszy sezon serialu ma 60 odcinków, które są są wyreżyserowane przez Camilo Villamizara, Jaime Rayo, Carlosa Mario Urreę i Unai Amuchastegui. W serialu występują m.in. Juan Pablo Urrego, Sebastian Osorio, Patricia Tamayo, Gustavo Angarita, Angélica Blandón, Camilo Calvo i Alexander Ceter.Serial kolumbijski jest obecnie dziesiątym najczęściej oglądanym serialem Netflix na  świecie, ale wspina się o kilka pozycji w krajach hiszpańskojęzycznych. W ten sposób  Netflix  po raz kolejny osiąga nieoczekiwany sukces, obstawiając gatunki, które przynoszą mu największe przychody.

Udostępnij
Sprawdź także  La Casa de Papel: nieoczekiwany zwrot, jaki mogła mieć seria

Zostaw odpowiedź