Netflix przynosi fanom dobre wieści i potwierdza drugi sezon 'El Reino / Jego Królestwo’


Seria argentyńska, która ogarnia platformę, będzie miała swoją długo oczekiwaną kontynuację po otwartym zakończeniu pierwszej części


Zaledwie dwa tygodnie po premierze Netflix dał zielone światło produkcji drugiego sezonu „El Reino”. Argentyńska seria suspensu, stworzona i napisana przez Marcelo Piñeyro i Claudię Piñeiro, była od czasu swojej premiery chętnie oglądana na platformie.

„Nasi członkowie cieszyli się „El Reino” i jego niesamowitymi postaciami, więc będziemy kontynuować badanie tego bogatego i złożonego wszechświata w drugim sezonie. Kontynuacja współpracy z Claudią Piñeiro, Marcelo Piñeyro i całym zespołem ekscytuje nas jeszcze bardziej „– powiedział Francisco Ramos, wiceprezes ds. treści dla Ameryki Łacińskiej w Netflix, po ogłoszeniu wieści .

Również z platformy podkreślono, że serial zademonstrował wysoki poziom jakości i talentu lokalnej społeczności kreatywnej. „Chcemy nadal opowiadać argentyńskie historie z rąk najlepszych twórców tego wspaniałego kraju” – dodał Ramos.

„El Reino” opowiada historię pastora Emilio Vázqueza Peny (Diego Peretti), kandydata na wiceprezydenta republiki, którego rywal zostaje nagle zamordowany podczas ceremonii zamknięcia kampanii. Po horrorze pojawia się okazja: Vázquez Pena może teraz zostać kolejnym prezydentem Narodu. Pomiędzy intrygami Emilio będzie próbował rozszyfrować, kim jest morderca i jakie były jego intencje, przygotowując się do objęcia funkcji nowego przywódcy kraju.

Udostępnij
Sprawdź także  Vencer el pasado: poznaj obsadę nowej telenoweli Rosy Ocampo

Zostaw odpowiedź