Netflix potwierdził to, czego spodziewali się fani: Control Z będzie miał trzeci sezon


Platforma streamingowa potwierdziła, że ​​odnoszący sukcesy meksykański serial, który niedawno zaprezentował swoją drugą część, powróci w trzecim sezonie


Piątkowe niespodzianki Netflixa są na porządku dziennym.

Po pierwsze, platforma streamingowa ujawniła, że ​​„Cobra Kai” będzie miał piąty sezon. Teraz przychodzi kolej na „Control Z”, ponieważ odnosząca sukcesy meksykańska produkcja będzie miała trzeci sezon.

Seria niedawno miała swoją premierę, drugi sezon, wywołując sensację i jednocześnie stając się jednym z najchętniej oglądanych projektów przez użytkowników Wielkiego N.

„Control Z” to serial, w którym mieszają się dramaty, tajemnice i problemy społeczne, takie jak m.in. zastraszanie, homofobia, dyskryminacja. Historia obraca się wokół hakera, który grozi ujawnieniem najmroczniejszych tajemnic grupy studentów z National College, prestiżowej instytucji edukacyjnej w Meksyku.

W zeszłym roku, dokładnie w maju, Netflix zaprezentował pierwszy sezon tego serialu. Kilka tygodni po premierze historię obejrzało 20,5 mln użytkowników. Na początku sierpnia nadszedł drugi sezon i chociaż platforma nie opublikowała jeszcze liczb, fikcja była jednym z najczęściej oglądanych treści w danym momencie.

Wraz z końcem drugiego sezonu fani liczyli godziny, aby otrzymać wiadomości o trzecim sezonie i dostarczone przez Netflix.

– Myśleli, że się mnie pozbyli? Przynoszę wam kolejny mały sekret, a wciąż jest wiele „mówi” Avenger „w jednym z postów opublikowanych w sieciach Netflix.

Choć data premiery nowego sezonu nie została ujawniona, szacuje się, że pojawi się on na platformie streamingowej dopiero w 2022 roku.

Udostępnij
Sprawdź także  „Elite” sparaliżowane z powodu możliwego przypadku koronawirusa

Zostaw odpowiedź