Nauczycielka Lali Espósito publicznie przeprasza, że nie zachęciła jej do kariery aktorskiej


Argentyńska aktorka i piosenkarka potraktowała to z humorem


Lali Espósito jest nie tylko świetną aktorką i piosenkarką, ale także osobą z dużym poczuciem humoru i po raz kolejny to pokazała. Bohaterka Sky Rojo, serialu, który nie przestaje odnosić sukcesów na Netflix, z wielką gracją skomentowała tweet, który stara nauczycielka z liceum zadedykowała jej, by wspomnieć o tym, że sama nie zachęcała jej by podążała do przodu z karierą w świecie aktorstwa, Argentynka nie wahała się odpowiedzieć.

„Chcę się publicznie zawstydzić: ponad dekadę temu egzaminowałam końcowy egzamin językowy Lali Esposito w piątej klasie i powiedziałem jaj: „Marianita, jesteś bardzo mądra, musisz iść na studia. W tym zawodzie nigdy nic nie wiadomo!”, napisała niedawno na Twitterze lingwistka i profesor Silvia Ramírez.

W obliczu tej wiadomości, która natychmiast wywarła wielki wpływ dzięki fanom, których aktorka zgromadziła od czasu wzięcia udziału w odnoszącym sukcesy serialu Floricienta w 2004 roku , Lali nie wahała się wysłać publicznej odpowiedzi do swojego nauczyciela: „Hahahaha… nigdy nie wiadomo! Buziaki!”, odpowiedziała.



Ale historia Lali i jej nauczycielki na tym się nie skończyła. Reperkusje tweeta Silvii Ramírez były takie, że gdy Lali na nią odpowiedziała, nie zawahała się wyjaśnić, jak „dumna” jest z niej i jak zadowolona jest z tego, że myliła się w swoich przewidywaniach dotyczących przyszłości artystki.

Z drugiej strony inny użytkownik Twittera, twierdzi, że była nauczycielka angielskiego aktorki Sky Rojo, chciała podkreślić, że Lali Espósito zawsze była „bardzo zaangażowaną” uczennicą, która starała się uzyskać dobre stopnie 



Ponadto inni fani Lali dostrzegli wyraźnie treści, które mogą doprowadzić do ponownego spotkania aktorki i jej byłej nauczycielki, więc nie zawahali się zachęcić ich do ponownego spotkania po ponad dekadzie. Czy Lali ich posłucha? Tylko czas pokaże…

Udostępnij
Sprawdź także  Spotkanie Cris Morena z dwoma byłymi członkami Erreway i 'Rebelde Way'

Zostaw odpowiedź