Mon Laferte zdradza, że ​​jest w ciąży


Mon Laferte ogłosiła, że ​​przez rok próbowała zajść w ciążę i opowiedziała o fizycznych zmianach, jakie przeszła


Mon Laferte zaskoczyła wszystkich swoich fanów, ogłaszając, że spodziewa się pierwszego dziecka i jest obecnie w 10. tygodniu ciąży.

Chilijska piosenkarka opublikowała wiadomość na swoich portalach społecznościowych, gdzie opowiedziała szczegółowo o zmianach fizycznych, które napotyka na tym etapie życia.

„To moje pierwsze zdjęcia w ciąży. Po roku prób, wreszcie! Rok hormonów ”- powiedziała Mon Laferte, która ma 38 lat. Wspomina również o swoim wielkim strachu.

„To zaledwie 10 tydzień i boję się, że go stracę, ale nie mogłam już tego znieść, nie można prowadzić kariery i sieci społecznościowych ukrywając coś takiego. Zbliża się tour i muszę przesyłać treści do sieci i jest to trudne dla mnie bo czuję się inaczej, mam bardzo brzydkie włosy, a moja waga to kolejka górska, ale najważniejsze, że JESTEM SZCZĘŚLIWA! Będę mamą. Nie wiem, w co się wpakowałam, ale jak piękne jest życie ” – opublikowała.

Mon Laferte pokazuje swoje pierwsze zdjęcie w czasie ciąży

Należy zauważyć, że interpretatorka takich piosenek jak Tu falta de querer, Amárrame, Mi buen amor  i innych opublikowała pierwsze zdjęcie, które zostało zrobione w czasie ciąży, gdzie ma na sobie różową sukienkę z marszczeniami i opiera głowę o krzesło.W swojej karierze Mon Laferte wyróżniała się swoją muzyką, ale także ujawnianiem swojego stanowiska w różnych problemach społecznych, takich jak moment, w którym pojawiła się topless na Latin Grammy Awards w 2019 roku. Z napisem „w Chile torturują, gwałcą i zabijają”, Mon paradowała po czerwonym dywanie.

Udostępnij
Sprawdź także  Przesunięcie Billboard Latin Music z powodu koronawirusa

Zostaw odpowiedź