Meksykańska aktorka zagra kultową postać Adamari López


przygotowuje nową wersję udanej historii, którą niegdyś antagonizowała charyzmatyczna Portorykanka


Jedną z pierwszych telenoweli, które Adamari López nagrał dla Televisy, była  (1998), wersja odnoszącego sukcesy melodramatu Viviana, w którym zagrała Lucía Méndez w 1978 roku,a w rolach głównych wystąpili Biby Gaytán i Eduardo Capetillo.

Udana historia, którą w swoim czasie zantagonizowała współgospodyni programu Hoy Día (Telemundo) powraca w tym roku na mały ekran w nowej wersji z Alejandrą Robles GilBrandonem Peniche i Danilo Carrerą pod tytułem Contigo Sí.

Ale kto ożywi postać, którą grała Adamari?Aktorką, która będzie odpowiedzialna za dopasowanie lub przewyższenie nienagannej pracy, jaką w tamtym czasie wykonywała , będzie meksykańska  .

Prowadząca również, która ma 700 tys. obserwujących na Instagramie, od dekady jest zanurzona w medium artystycznym, uczestnicząc w telenowelach, takich jak  Mi marido tiene familiaSoltero con hijas i ostatnio  Fuego ardiente, gdzie weszła w skórę Araceli.Jej udział w Contigo si stanowi dla niej ważną okazję zawodową, ponieważ po raz pierwszy jest częścią wiodącego trójkąta telenoweli.

Więcej o 

Ernesto LaguardiaAnette Michel i Manuelem Landetą w obsadzie, melodramat opowiada historię Ángeli (Gil), pielęgniarki i studentki medycyny, która zostaje uwiedziona przez Álvaro (Carrera), ambitnego młodego mężczyznę, który ją poślubia, a następnie ją porzuca.

, nagrywana od kilku tygodni w Meksyku pod szyldem Ignacio Sady, będzie miała premierę w Meksyku w październiku w Las Estrellas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź