Lekarze podają, że Vicente Fernández jest karmiony przez rurkę


W poniedziałek ogłosili, że skończą się raporty medyczne twarzą w twarz, a zamiast tego rodzina wyda biuletyn informacyjny


W poniedziałek odbył się ostatni bezpośredni raport medyczny dotyczący zdrowia Vicente Fernándeza, który przebywa od dłuższego czasu w szpitalu. Szpital Country 2000 poinformował za pośrednictwem lekarza Francisco Lópeza, że ​​piosenkarz jest stabilny, chociaż karmiony się rurką.

López wyraził wdzięczność rodzinie i zespołowi medycznemu za obawy zarówno fanów, jak i mediów, które były świadome stanu zdrowia „Charro de Huentitan”.

Dr Arturo Gómez potwierdził, że Vicente pozostaje w stanie stacjonarnym i stabilnym. W piątek wieczorem, z powodu niemożności przełykania, u artysty umieszczono sondę, z minimalną inwazją i bez komplikacji.

Fernández nie śpi, jest stale stymulowany i poddawany terapii. Kiwa głową i patrzy. Wykazano niewielki postęp w połykaniu, podczas gdy w płucach pozostaje stabilny : „Ma już więcej spontanicznej wentylacji, to bardzo dobrze” – powiedział lekarz.

Chociaż choroba, na którą cierpi Fernández, zwykle powoduje wahania rytmu serca, w jego przypadku wszystko to było normalne. Jeśli chodzi o mocz, nie wykazał danych dotyczących infekcji.

Vicente będzie kontynuował rehabilitację, co jest ważnym czynnikiem powrotu do zdrowia

Dyrekcja szpitala wyjaśniła, że informacja, że ​​nieznana osoba przybyła na miejsce, w którym znajduje się pacjent, jest nieprawdziwa : „Środki bezpieczeństwa są prawidłowe i nigdy nie zostały naruszone” – zapewnili.

Krótki raport zakończył się informacją, że nie będzie więcej oświadczeń, a jedynie biuletyn, który zostanie opublikowany przez dział prasowy rodziny Fernández.

Udostępnij
Sprawdź także  Aktor z 'La Casa de Papel' przedstawia się jako muzyk

Zostaw odpowiedź