La Mariposa: Nowa seria narco RCN, w której miłość jest całkowicie zabroniona, a co jeśli jest nieunikniona?


María Adelaida Puerta i Michel Brown występują w „La Mariposa”, historii ze wspaniałą obsadą, w której miesza się miłość, zdrada i ambicja


Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, a w „La Mariposa”, telenoweli Canal RCN od 11 sierpnia, nieuchronnie się to wydarzy.

W rolach głównych występują: María Adelaida Puerta i Michelle Brown, którzy stoczą odwieczną walkę dobra ze złem.

A to dlatego, że Alicia zajmuje się praniem brudnych pieniędzy, produkcją handlu narkotykami, a Manuel zajmuje się zwalczaniem przestępczości.    

Jednak ich drogi połączą się, narażając nie tylko ich życie, ale i cele. 

Z pewnością ta dramatyczna historia w reżyserii Ricardo Gabrielli i Lilo Vilaplana, z Albatrosa Gonzáleza, Augusto Ramíreza i Gerardo Reyesa, ma wśród obsady znanych aktorów telewizyjnych.

Wśród wielkich gwiazd La Mariposa są między innymi Ana Wills, Lincoln Palomeque, Carlos Serrato, Ernesto Benjumea, Tommy Vásquez, Luis Fernando Salas i Ricardo Vesga. 


Poznaj obsadę i postacie „La Mariposa”, nowej narkoserii RCN

María Adelaida Puerta to Alicia Benitez „La Mariposa / Motyl”

Chociaż dorastała w rodzinie z wyższej klasy, kierowana ambicjami, w końcu zaangażowała się w biznes prania brudnych pieniędzy.

Bezwiednie swoimi umiejętnościami prowadzenia biznesu zwróciła uwagę Humberto Ledezmy, szefa jednej z najważniejszych sieci pralniczych. Jej życie zmieni się, gdy pozna Manuela Martineza, w którym się zakocha i będą musieli walczyć, ponieważ jest tajnym agentem.


Michel Brown to Manuel Martínez

Syn nielegalnych imigrantów i wykształcony na „Amerykanina” postanawia wstąpić do wojska, gdzie stanie przed wielkimi wyzwaniami. Spotka się z „La Mariposa”, a jego życie zmieni się całkowicie.


Ana Wills jako Cinthya Laurens 

Córka amerykańskiego dyplomaty, która poślubiła kolumbijską osobę z wyższych sfer, więc wychowała się w obu krajach i doskonale mówi w obu językach.

Idzie do pracy w DE4 w nowo utworzonym Departamencie Przestępstw Finansowych i spotyka agenta Manuela Martíneza. Od pierwszej chwili stanie się dla La Mariposa wielkim kamieniem w bucie.

Sprawdź także  Paola Núñez będzie częścią „Resident Evil” od Netflix

Lincoln Palomeque to Richard Leguízamo

Bezużyteczny mąż „La Mariposa”, który jak tylko dowiedział się, że Alicia ma wrodzoną zdolność do zarabiania pieniędzy, oświadczył się jej i szybko starał się by zaszła w ciążę, aby następnie poświęcić się dobremu życiu i kobietom.


Rafael Lahera to Humberto Ledesma

To kontakt świata handlarzy narkotyków ze społeczeństwem; przestępca wśród białych kołnierzyków. Jest jednym z najpotężniejszych ludzi w Kolumbii i jednym z wielkich strzelców, których DE4 chce uchwycić.


Carlos Serrato to Rogelio Ovalle

Udostępnij

Zostaw odpowiedź