„La Fortuna” ujawnia swój ostatni zwiastun: pierwsza seria Alejandro Amenábara obiecuje sporą dawkę emocji


Serial nagrodzonego Oscarem reżysera ukaże się we wrześniu z podwójną premierą po przejściu przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián


Nieco ponad miesiąc po premierze 30 września, Movistar+ zaprezentował ostatni zwiastun 'La Fortuna’, pierwszej serii Alejandro Amenábara. Zainspirowana „El Tesoro del Cisne Negro” Paco Roca i Guillermo Corrala, fikcja obiecuje sporą dawkę ekscytującej przygody.

Oryginalny serial Movistar + będzie jedynym serialem obecnym na 69. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián, który odbędzie się między 17 a 25 września. Seria Alejandro Amenábara weźmie udział w Sekcji Oficjalnej poza konkursem i zostanie ukończona w Audytorium Kursaal.

Zdobywca Oscara Alejandro Amenábar stoi na czele tego ambitnego międzynarodowego projektu, w którym występują Álvaro Mel jako młody dyplomata Álex Ventura oraz Ana Polvorosa w roli Lucíi, jego partnerki w pracy i przygodach. La Fortuna ma również w swojej obsadzie znane postacie z amerykańskiego kina i seriali, takie jak nominowany do Oscara za Stanley’a Tucci w roli poszukiwacza skarbów Franka Wilda; Clarke Peters, jako prawnik Jonas Pierce i T´Nia Miller, jak adwokat Susan McLean. Główną obsadę uzupełniają m.in. Karra Elejalde , Manolo Solo, Blanca Portillo czy Pedro Casablanc.

La Fortuna to oryginalna produkcja Movistar + we współpracy z AMC Studios i MOD Pictures, która będzie składać się z 6 45-minutowych odcinków. Dystrybucją międzynarodową zajmuje się Beta Film, strategiczny partner Movistar+.


Álex Ventura, młody i niedoświadczony dyplomata, zostaje nieświadomie przemieniony w przywódcę misji, która wystawi na próbę wszystkie jego przekonania: odzyskanie podwodnego skarbu skradzionego przez Franka Wilda, poszukiwacza przygód, który podróżuje po świecie plądrując wspólne dziedzictwo głęboko w morzu. Tworzy wyjątkowy zespół z Lucíą, oficerem zbrojeniowym, i Jonasem Pierce, genialnym amerykańskim prawnikiem pasjonującym się starymi pirackimi opowieściami. Wraz z nimi Álex wyruszy w przygodę swojego życia, odkrywając znaczenie miłości, przyjaźni i zaangażowania. w to co się wierzy.

Sprawdź także  'Bajocero' to jak dotąd najlepszy hiszpański film Netflix: najwyższej klasy thriller, którego dopełnieniem są Javier Gutiérrez i Karra Elejalde

Udostępnij

Zostaw odpowiedź