La Casa de Papel: ujawniają nazwy pierwszych odcinków i pojawiają się nowe teorie


Piąty i ostatni popularnego serialu ma premierę w ten piątek, a zanim to nastąpi, ukazały się tytuły pierwszych pięciu odcinków, wywołując nowe


Oczekiwanie dobiega końca, 3 września rozpoczyna się piąty i ostatni  „”. Udana pojawi się z pierwszą częścią pięciu odcinków i kilka dni do premiery, tytuły tych rozdziałów zostaną ujawnione.

Piąty sezon zabierze nas z powrotem do Banku Hiszpanii, gdzie ukochana grupa złodziei przeżywa wielkie chwile. Najpierw byli zamknięci w banku na ponad 100 godzin, potem sytuacja uderza w nich i tracą Nairobi (Alba Flores). Sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, gdy Sierra (Najwa Nimri) chwyta „Profesora” (Álvaro Morte). Wszyscy myśleli, że gorzej być nie może, ale się mylili, wojsko dostało rozkaz aby wkroczyć. Dyplomacja pozostała w tyle, teraz decydują o tym oni dowodzeni przez Sagasta (Jose Manuel Seda).

Aby dodać więcej smaczku, Netflix ujawnił tytuły odcinków i po prostu widząc ich nazwy, pojawiają się nowe na temat tego, co wydarzy się w Banku Hiszpanii.

Odcinek 1 : „El final del Camino / Koniec drogi”

Odcinek 2 : „¿Crees en la reencarnación? / Czy wierzysz w reinkarnację?”

Odcinek 3 : „El espectáculo de la vida / Pokaz życia”

Odcinek 4 : „Tu sitio en el cielo / Twoje miejsce w niebie”

Odcinek 5 : „Vivir Muchas Vidas / Przeżyj wiele żyć”Tytuły pokazują, że najgorsza jest sytuacja z  ( Úrsula Corbero ) i jej towarzyszami, a wszystko wskazuje na to, że nie każdemu uda się przeżyć. 

Kolejną wskazówką pozostawioną przez tytuły jest to, że w tej pierwszej części można przedstawić nowe twarze obsady. Oprócz José Manuela Sedy są to Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado. Wcześniej Netflix potwierdził, że Silvestre zostanie Renébyłym partnerm , a Criado będzie Rafaelemsynem Berlina (Pedro Alonso). Istnieje teoria, że ​​te dwie postacie mogą być kluczem do pomocy grupie.

Sprawdź także  'Paraíso': intensywny zwiastun i data premiery serii, z którą Movistar + szuka swojego „Stranger Things”

W ten piątek, 3 września, poznamy prawdę po premierze „”.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź