„La casa de papel”: „Jeszcze nie umarliśmy”


Będzie to piąty i ostatni sezon, który zostanie podzielony na dwie części


Na miesiąc przed premierą Netflix opublikował zwiastun długo oczekiwanego nowego sezonu „La casa de papel”, w którym pojawia się najsłynniejsza telewizyjna ekipa złodziei, walcząca ze wszystkim o przetrwanie i z jasnym przekazem : „Jeszcze nie jesteśmy martwi.”

Z Profesorem w potrzasku i „bez ojca, bez planu i bez nadziei”, ale ogłaszając, że będą walczyć „do końca”, ci w czerwonych kombinezonach i masce Dalego nadal są zamknięci w Banku Hiszpanii.

3 września i 3 grudnia to daty premiery dwóch części piątego i ostatniego sezonu, który położy kres najsłynniejszemu napadowi w historii hiszpańskiej telewizji, serialowi, który przyciągnął miliony fanów na całym świecie świat.

Historia toczy się dalej, gdy La Banda została zamknięta w Banku Hiszpanii na ponad sto godzin i zdołała uratować „Lisbonę”. Tym razem to ona musi przejąć przywództwo grupy, kiedy przeżywają jeden ze swoich najgorszych momentów po stracili jednego ze swoich

„Professor” ujawnia, że ​​„Estanque de Tormentas” został odkryty przez „Sierrę”, podczas gdy „Pułkownik Tamayo” ogłasza, że ​​zamierzają interweniować w napadzie „żołnierzy, którzy tylko zwyciężają lub zostają zabici”.

Według jednego z twórców serialu, Álex Pina, w tomie pierwszym prezentuje „ekstremalnie wojowniczy gatunek”, podczas gdy w drugim skupił się na emocjonalności bohaterów:: dlatego otrzymujemy „podróż przez jego sentymentalną mapę, która łączy nas bezpośrednio z pożegnaniem”.

W obsadzie „La casa de papel” znaleźli się Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Rodrigo de la Serna, Darko Peric, Najwa Nimri, Hovik Keuchkerian , Luka Peros, Belén Cuesta, Fernando Cayo, Fernando Soto, Jose Manuel Poga i Mario de la Rosa.

Udostępnij
Sprawdź także  Bunbury zapowiada swój nowy album „Curso de levitación intensivo”

Zostaw odpowiedź