„La casa de papel”: „Jeszcze nie umarliśmy”


Będzie to piąty i ostatni , który zostanie podzielony na dwie części


Na miesiąc przed premierą opublikował zwiastun długo oczekiwanego nowego sezonu „”, w którym pojawia się najsłynniejsza telewizyjna ekipa złodziei, walcząca ze wszystkim o przetrwanie i z jasnym przekazem : „Jeszcze nie jesteśmy martwi.”

Z Profesorem w potrzasku i „bez ojca, bez planu i bez nadziei”, ale ogłaszając, że będą walczyć „do końca”, ci w czerwonych kombinezonach i masce Dalego nadal są zamknięci w Banku Hiszpanii.

3 września i 3 grudnia to daty premiery dwóch części piątego i ostatniego sezonu, który położy kres najsłynniejszemu napadowi w historii hiszpańskiej telewizji, serialowi, który przyciągnął miliony fanów na całym świecie świat.

Historia toczy się dalej, gdy La Banda została zamknięta w Banku Hiszpanii na ponad sto godzin i zdołała uratować „Lisbonę”. Tym razem to ona musi przejąć przywództwo grupy, kiedy przeżywają jeden ze swoich najgorszych momentów po stracili jednego ze swoich

„Professor” ujawnia, że ​​„Estanque de Tormentas” został odkryty przez „Sierrę”, podczas gdy „Pułkownik Tamayo” ogłasza, że ​​zamierzają interweniować w napadzie „żołnierzy, którzy tylko zwyciężają lub zostają zabici”.

Według jednego z twórców serialu, Álex Pina, w tomie pierwszym prezentuje „ekstremalnie wojowniczy gatunek”, podczas gdy w drugim skupił się na emocjonalności bohaterów:: dlatego otrzymujemy „podróż przez jego sentymentalną mapę, która łączy nas bezpośrednio z pożegnaniem”.

W obsadzie „” znaleźli się Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Rodrigo de la Serna, Darko Peric, Najwa Nimri, Hovik Keuchkerian , Luka Peros, Belén Cuesta, Fernando Cayo, Fernando Soto, Jose Manuel Poga i Mario de la Rosa.

Udostępnij
Sprawdź także  'Cielo Grande' ma już datę premiery na Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź