“La casa de los famosos”: szczegóły nowego Reality Show od Telemundo


Premiera odbędzie się 24 sierpnia w Stanach Zjednoczonych


przygotowuje się do premiery swojego nowego ”. W najlepszym stylu amerykańskiego programu telewizyjnego „Big Brother VIP” grupa celebrytów będzie współistnieć w przestronnym domu przez kilka tygodni, podczas których będą śledzeni za pomocą kamer i mikrofonów.

Prezenterem długo oczekiwanego spektaklu, którego premiera odbędzie się 24 sierpnia, będzie Hector Sandarti w towarzystwie Jimeny Gallego. „To doskonale zaprojektowany dom, w którym na kilka tygodni można zamknąć 16 celebrytów” – powiedział gospodarz programu Suelta la sopa.Następnie dodał, że widzowie będą mogli łączyć się ze wszystkimi pokojami, balkonami, łazienkami, kuchnią, wszędzie, aby zobaczyć, co robią celebryci. „Ale przede wszystkim, aby móc zobaczyć prawdziwą osobowość każdego z nich”.

Sandarti uznał, że ​​w tym domu „spadają” narzuty i mówił o tych celebrytach, które zwykle pokazują tylko najlepszą twarz. „To nie istnieje. Będą tacy jacy są ”. Będą cotygodniowe wyzwania, które dadzą przywileje, ale będą także kary.

Produkcja jest hermetyczna, jeśli chodzi o nazwiska celebrytów, którzy wejdą do tego wyjątkowego domu, ale nawet niektórzy z nich potwierdzili, że wezmą udział w reality show. Jedną z nich jest Gaby Spanic, która niedawno wystąpiła w telenoweli „Si nos dejan”.

„Och, proszę, jakie nerwy… Mam całe wasze wsparcie, moje anioły”, napisała słynna artystka w swoich sieciach społecznościowych, gdzie wielu obserwujących dodało swoje „polubienia” i wyraziło poparcie dla nowego projektu. Artystka wróciła do telewizji w wielkim stylu po kilku latach nieobecności, ponieważ pojawia się także w serii “Esta me suena”.Wiadomo też, że pojawi się tam meksykański amant z telenoweli Christian de la Campa, który wyróżniał się w takich produkcjach jak „Tierra de reyes / W obronie honoru”, „La patrona” czy „Santa diabla”. Znany człowiek wyraził swoje podekscytowanie nowym projektem, ale jednocześnie ma wysokie oczekiwania.

Sprawdź także  Aktorka telenoweli 'La desalmada' w kwarantannie po zarażeniu Covid-19. Znaki zapytania przy produkcji!

Chociaż nie zostało potwierdzone, usłyszano inne nazwiska, wśród nich np. Omar Chaparro, Celia Lora, Érika Buenfil i Brenda Zambrano z Acapulco Shore,a le czy tak będzie?„Zacznij medytować i pracować nad cierpliwością UN CHINGO” – napisali fani do Celii Lori.

Edycja Big Brother Mexico była bardzo popularnym programem opartym na projekcie Big Brother, który trafił również do międzynarodowej telewizji. Miał cztery sezony, które w latach 2002-2005 prezentowali Víctor Murillo i Verónica Castro.

Otoczona kamerami i mikrofonami grupa uczestników mieszkała razem w odizolowanym domu przez prawie cztery miesiące. Tydzień po tygodniu ogłaszano eliminację jednego, aż w końcu zwyciężył ostatni, który pozostał w domu.

asha Sokol, Omaer Chaparro i Galilea Mortijo zwyciężyli w ostatnich sezonach popularnego show. Wśród celebrytów, którzy przeszli przez to reality show, są Arath de la Torre, Luis Gatica, Víctor Noriega i Lorena Herrera.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź