Kultowy aktor telenowel, Tarcísio Meira, umiera z powodu powikłań po COVID-19


U 85-letniego brazylijskiego aktora zdiagnozowano koronawirusa 6 sierpnia, ale jego organizm nie mógł się temu oprzeć. Spoczywaj w pokoju


Znany aktor na brazylijskiej scenie, Tarcísio Meira , ikona kina i telewizji w swoim kraju, zmarł w tym tygodniu po złapaniu koronawirusa.

Bohater takich tytułów jak DeseoLoco por ellas czy La favorita zmarł kilka dni po zarażeniu w wieku 85 lat, po powikłaniach związanych z tą chorobą.

Jego krewni ogłosili to w emocjonalnym przekazie na swoich portalach społecznościowych. „Za pomocą tego listu informujemy o śmierci naszego drogiego Tarcísio Meiry, naszego wiecznego Juana Coraje, który dzielnie walczył z tą straszną chorobą. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i towarzyszenie nam przez cały ten czas” – czytamy w serdecznej notatce.Tarcísio i jego żona, aktorka Gloria Menezes, zostali zarażeni wirusem 6 sierpnia i oboje zostali natychmiast hospitalizowani.

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie szczegółowo opisali ewolucję choroby u każdego z nich. Chociaż początkowo Tarcísio dobrze zareagował na leczenie i wszystko wydawało się pod kontrolą, w końcu jego organizm nie był w stanie zwalczyć tego wirusa .Na razie jego żona poradziła sobie z chorobą i nie stanowi zagrożenia, zgodnie z informacjami przekazanymi przez jej bliskich i za pośrednictwem platform społecznościowych.

Tarcísio był jednym z aktorów najbardziej oklaskiwanych i kochanych przez publiczność na małym i dużym ekranie dzięki swoim dziesiątkom seriali i odnoszącym sukcesy filmom w Brazylii.Dzisiaj jego rodacy, rodzina i przyjaciele żegnają go z całym podziwem i szacunkiem, na który ciężko pracował w ciągu prawie sześciu dekad nienagannej kariery zawodowej. Spoczywaj w pokoju.

Udostępnij
Sprawdź także  Michelle Renaud i Danilo Carrera wrócą razem do telenoweli!

Zostaw odpowiedź