Jade Ewen: aktorka, która zagra Mariah Carey w 'Luis Miguel: La serie’


Po wielu oczekiwaniach w końcu potwierdzono, że angielska aktorka da życie kultowej artystce, w której zakochał się El Sol


Seria Luis Miguel (2018) dotyczyła większości romansów El Sola, ale w następnym sezonie zobaczymy jeden z najbardziej fascynujących: ten, który miał z Mariah Carey, a którą zagra Jade Ewen .

Choć jej nazwisko może nie jest tak dobrze znane, 33-letnia aktorka zadebiutowała w telewizji w 2001 roku, ale ma także długą karierę jako piosenkarka, ponieważ w 2009 roku brała udział w słynnym konkursie wokalnym Eurowizji.

Jade Ewen wystąpiła także w musicalach na London West End, w tym In The Heights i „AladynTen talent jest niezbędny dla jej roli w serialu Netflix, ponieważ Mariah Carey ma jeden z najbardziej imponujących głosów pop, a sama młoda artystka podkreśliła w swoich sieciach społecznościowych, że uważa ją za jedną ze swoich idolek. 

Luis Miguel i Mariah Carey spotkali się w Aspen w grudniu 1998 roku i ich miłość trwała, ponieważ oboje rozumieli, że sława zawsze wpłynie na ich życie osobiste.

„Jest niesamowity, ponieważ rozumie szaleństwo mojego życia, ponieważ przydarza mu się to samo. Jest bardzo niewielu ludzi, którym możesz powiedzieć: „ok, wyjdę na scenę i zaśpiewam przed 50 tysiącami ludzi, więc zadzwonię do ciebie, gdy skończę” ”- powiedziała gwiazda w wywiadzie. W ciągu trzech lat ich związku krążyły pogłoski, że współpracowali ze sobą i że była ona gotowa nauczyć się dla niego hiszpańskiego, ale w końcu było to założenie, które doprowadzi do rozpadu związku pary. 

Kiedy Mariah kręciła Glitter (2001), tabloidy donosiły, że miała romans ze swoim partnerem, Ericiem Benetem, co nigdy nie było prawdą, ale nie każdy w to wierzył.

Sprawdź także  Celebryci świętują Boże Narodzenie w sieciach społecznościowych


Uważa się takżę, że ona chciała mieć dzieci, a on nie, więc te różnice – oprócz różnic kulturowych – rozdzieliły ich na zawsze. Mimo to miło wspomina ich związek i w niedawno opublikowanej biografii poświęciła kilka stron artyście.

Nie jest jasne, czy Luis Miguel, La serie będzie opowiadało tylko o części tej miłości, czy będziemy mieli okazję zobaczyć jej początek. Dowiemy się o tym w następnym sezonie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź