J Balvin ujawnia tytuł i datę premiery nowego albumu, dodaje „Perra” z Tokischą


J Balvin był bardzo zajęty w 2021 r., wydając nową muzykę (“Que Mas Pues,” “In Da Getto,” “Que Locura”), w międzyczasie skacząc na ogniste remiksy („Poblado”, „AM”) i powracając do występów na żywo. Teraz jest gotowy dać fanom cały album studyjny


Kolumbijska supergwiazda ujawniła tytuł, datę premiery i to, co wydaje się być okładką jego następnej produkcji, za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych w środę (26 sierpnia).

„’JOSE made by J BALVIN’ będzie dostępny na wszystkich platformach 10 września”, napisał przy zdjęciu, na którym jest cały uśmiechnięty, ubrany w krzykliwe nakładki na zęby i kolorowe okulary przeciwsłoneczne.

Po wielkiej wiadomości Balvin wydał również swój nowy singiel „Perra” we współpracy z dominikańskim debiutantem Tokischą. Łącząc to, co najlepsze z obu światów, utwór łączy ostre reggaetonowe rytmy Balvina z dowcipnym dembowem Tokischy. Ze swoim zalotnym i ulicznym slangowym tekstem „Perra” to sprośny utwór o dwójce ludzi, którzy wzajemnie się pożądają.

JOSE Made by J BALVIN to piąty album studyjny Balvina po La Familia (2013), Energia (2016), Vibras (2018) i Colores (2020), który zajął drugie miejsce na liście Top Latin Albums.

Przed Colores, Balvin połączył siły z Bad Bunny na ośmiościeżkowej płycie Oasis, która zadebiutowała i zajęła pierwsze miejsce na liście Top Latin Albums z dnia 13 lipca 2019 r., gdzie prowadziła przez osiem tygodni. Zestaw również zadebiutował na 9 miejscu Billboard 200.

Sprawdźcie jego najnowszy album, ale teraz posłuchajcie jego nowego singla poniżej:


Udostępnij
Sprawdź także  Jak kwarantanna pomogła Alvaro Diazowi nawiązać wymarzoną współpracę z Yandelem

Zostaw odpowiedź