Fonsi i Joy Huerta, latynosi z nowego wielkiego musicalu Disneya


50. powstania firmy Epcot zgromadziła artystów z całego świata, aby stworzyć nowe wersje klasyków Disneya


Głosy portorykańskiego piosenkarza Luisa Fonsiego i meksykańskiej piosenkarki zabrzmią wraz z głosami innych artystów z całego świata w show z nowymi wersjami piosenek z ów Disneya. Premiera odbędzie się 1 października w Epcot Park w Orlando (Floryda).

Wieczorny program „Harmonious” jest częścią obchodów 50-lecia Walt World Resort  których tematem jest „Najbardziej magiczne święto na świecie”.

Ścieżka dźwiękowa do „Harmonious”, nagranego programu, który obejmuje również pirotechnikę, pokazy świetlne i zmieniające się fontanny, została wyprodukowana zdalnie i obejmowała ponad 100 oddzielnych sesji nagraniowych w dziewięciu różnych krajach i pięciu stanach w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z doniesieniem grupy Disneya.Prawie 240 muzyków, artystów, kompozytorów, aranżerów, doradców kulturalnych i wokalistów przyczyniło się do wyjątkowego i całkowicie autentycznego brzmienia spektaklu.

Niektórzy to znane nazwiska, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w ich ojczystym kraju, podczas gdy inne to wschodzące gwiazdy, które po raz pierwszy usłyszy globalna publiczność.

Wielokrotnie nagradzany portorykański , odpowiedzialny za kilka światowych hitów, w tym megahit „Despacito”, łączy siły z meksykańską piosenkarką i autorką tekstów z duetu Jesse & Joy, aby wykonać poruszającą latynoską wersję piosenek z Coco i Saludos Amigos.

Świeża i żywa aranżacja „Trabaja Duro” z 'Księżniczka i żaba’ z udziałem wokalisty Brysona Campera oraz artystów gospel Karen Clark Sheard i Kierry Sheard.

Wybory muzyczne z Mulan, Księga Dżungli i Aladyn są podkreślone przez wokalne talenty odpowiednio Wang Liu Qi, Hollie Hammel, Aditya Rao, Gaayatri KIaundinya, Jorgie Shkara i Sanaa Marahati.

Chór młodzieżowy Ndlovu (Republika Południowej Afryki) tworzy składankę ulubionych utworów z Króla Lwa, wykonywanych po angielsku i zulu, podczas gdy francuski pop Damien Sargue odpowiada za „Out” filmu Dzwonnik z Notre Dame.

Skrzypaczka Máiréad Nesbitt oraz elektroniczna i skrzypaczka Lindsey Stirling dodają w „Harmonious” celtyckiego akcentu.

Sprawdź także  Eiza González otrzyma nagrodę International Star Award

rozpoczyna się składanką „How Far I Go” z Vaiana: Skarb oceanu i „Go the Distance” z Herkulesa, w wykonaniu finalisty „American Idol” i trzykrotnego nominowanego do nagrody Danny’ego Gokeya oraz wokalistów Elisha Garrett i Ninet Tayeb.

„Harmonious”, w którym występują aranżer Mark Hammond oraz starszy producent muzyczny Walt Imagineering i dyrektor kreatywny Yaron Spiwak, dobiega końca, gdy wszyscy artyści łączą swoje głosy, aby wykonać „wzruszoną i mocną” piosenkę, która na razie jest utrzymywana w tajemnicy.

Ta wielokulturowa ścieżka dźwiękowa symfonii zawiera nowy hymn Epcot autorstwa kompozytorki Pinar Toprak.

Otwarty w październiku 1982 roku Epcot był drugim parkiem, który został otwarty w Disney World – pierwszym było Magic Kingdom – i przeszedł gruntowną renowację z okazji 50. rocznicy.

Jest on poświęcony międzynarodowej kulturze i innowacjom technologicznym i obejmuje „World Showcase”, wizytówkę świata z pawilonami z różnych krajów.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź