El Maleficio: Wszystko, co musisz wiedzieć o remake’u przebojowego melodramatu po 38 latach


Wielokrotnie nagradzana telenowela z 1983 roku z Ernesto Alonso i Jacqueline Andere, El Maleficio, zostanie przerobiona przez José Alberto Castro


Wygląda na to, że producenci postanowili odkurzyć historie i przenieść je z powrotem na ekran, jak ma to miejsce w przypadku El Maleficio.

Wielki producent José Alberto Castro potwierdził, że już snuje ideę kontynuacji telenoweli nagrodzonej 4 ACE Awards.

El Maleficio, który wyemitowano w 1983 roku z Ernesto Alonso i Jacqueline Andere jako protagonistami, od samego początku zachwycił widzów.

Castro zapewnił, że produkcja rozpocznie się w maju 2022 roku w ramach koncepcji Fábrica de Sueños.

Podkreślił też, że chciałby mieć efekty technologiczne i wizerunkowe.

Jaka jest główna historia El Maleficio ?

Ten urzekający i kontrowersyjny melodramat, który po raz pierwszy poruszył temat czarów i okultyzmu, opowiada historię Beatriz, szanowanej wdowy, która od śmierci męża żyje poświęcona wychowaniu dzieci.

Jej życie zmieni się, gdy pozna potężnego milionera Enrique De Martino, który olśniewa ją swoimi względami i zgadza się go poślubić.

Kto będzie częścią wielkiej obsady El Maleficio?

Biorąc pod uwagę wiadomość o nowej wersji melodramatu, który zaznaczył lata osiemdziesiąte, fani już teraz chcą wiedzieć, kto będzie częścią wspaniałej obsady, zwłaszcza protagonistów, którzy będą mieli ważne wyzwanie.

W tym sensie José Alberto Castro nie podał żadnych szczegółów, choć z pewnością fani melodramatów mają już na myśli kilku faworytów.

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny projekt, nad którym pracuje wielki producent, ponieważ druga część Corona de Lágrimas również leży na jego biurku.

Udostępnij
Sprawdź także  Co łączy Kate del Castillo i Teresę Mendoza? I więcej szczegółów na temat 'La Reina del Sur 3'!

Zostaw odpowiedź