’El amor cambia de piel’: Kto będzie antagonistą w telenoweli?


Sergio Sendel, wraz z Susaną González i Davidem Zepedą, utworzą czołowy trójkąt nowego melodramatu Televisy, który wyprodukuje 


Na początku lipca producent  ujawnił podczas konferencji prasowej, że  i  zostaną bohaterami , co jest prowizorycznym tytułem nowej telenoweli, którą wyprodukuje dla Televisy. „Mimo że jesteśmy zaangażowani w ten świat technologii, rzeczy, które nam się tu przydarzają [w sercu], są nadal takie same, więc będzie to , którą pokochają widzowie i opowie prawdziwe rzeczy o sercu oraz wartościach”, wypowiedziała się podczas imprezy meksykańska .

Zaledwie miesiąc później wiodący trójkąt melodramatu został uzupełniony wraz z pojawieniem się w obsadzie nowego nazwiska: znanego meksykańskiego aktora .

Z dala od telenowel od kilka lat, Sendel wraca do telewizji frontowymi drzwiami jako czarny charakter w tej historii, która rozpocznie prace 9 sierpnia.

 54-letni zagra Adriana Cantú, ambitnego i wyrachowanego biznesmena, który ukrywa niskie namiętności i podejrzane interesy. W dwudziestą rocznicę ślubu ucieka ze swoją kochanką, która z kolei jest najlepszą przyjaciółką jego żony, pozostawiając wieloletnią partnerkę spłukaną i pogrążoną w głębokim bólu.Choć w telewizji widziano go w roku w serialu Juntos el corazón nunca se equivoca, to ostatni raz Sendel pojawił się w melodramacie ponad pięć lat temu, kiedy zagrał złoczyńcę w Lo imperdonable(2015), z Aną Brendą w roli głównej.

Oprócz Susany González i Davida Zepedy, wystąpi w tej nowej telenoweli z meksykańskiej wytwórni z Luisem Felipe TovaremOmarem FierroMichelle Vieth i , którzy są już potwierdzeni jako część obsady.„To historia z wieloma wartościami, z wieloma bardzo silnymi okolicznościami, przez które przechodzą ludzie. Historia, która obejmuje pasję, uczucia, wartości i próbę sprostania okolicznościom” – skomentował kilka tygodni temu Zepeda o melodramacie, w którym zagra.

Udostępnij
Sprawdź także  Mariana Torres, Carlos Ferro i Kuno Becker przewodzą obsadzie „Fuego ardiente”, nowej telenoweli Televisa

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź