Drugi sezon „Valeria” trafił właśnie na Netflix


Netflix prezentuje nową partię rozdziałów tego serialu na podstawie książek Elísabet Benavent


Właśnie dziś na Netflixie rusza drugi sezon hiszpańskiego serialu Valeria. Nowa seria odcinków fabularnych, opowiadających o doświadczeniach Valerii, Carmen, Loli i Nerei, pojawiła się już na platformie.

Drugi sezon Valerii trafił na Netflix 13 sierpnia. Serial oparty jest na książkach Elísabet Benavent i opowiada historię Valerii, pisarki, która nie przeżywa najlepszego momentu w swojej karierze zawodowej i życiu miłosnym. Bohaterka postanawia zmienić swoje życie, pójść o krok dalej i wzmocnić więzy przyjaźni z najlepszymi przyjaciółkami Carmen, Lolą i Nereą.

Serial jest napisany przez Maríę López Castaño (Los hombres de Paco, Física o química, Gran Hotel) i występują w nim Diana Gómez (El crac, Eloïse) , Paula Malia (Loco por ella, El vecino), Silma López (Luimelia) i Teresa Riott (Barcelona, nit d’estiu).

W tym drugim sezonie Valeria wróci do Madrytu, aby skonsultować się z przyjaciółmi na temat osobistego konfliktu, który ma po propozycji wydawcy. Z działu marketingu zaproponowali użycie męskiego pseudonimu w napisanej przez niej powieści erotycznej, aby w ten sposób uzyskać lepszą sprzedaż. Valeria ma wątpliwości co do tego, co należy robić i czeka na rady Loli, Carmen i Nerei na ten temat.

Seria powraca z drugim sezonem po wydaniu pierwszego w zeszłym roku w pełnym odosobnieniu. 

Serial jest bardzo lekki do oglądania i na pewno dzięki temu zdołał zainteresować wielu widzów. Misją tej drugiej części jest dalsze zadowolenie swoich fanów i przekonanie najbardziej powściągliwych widzów. 


Udostępnij
Sprawdź także  Twórca 'Merli' ma nową serię 'Las Kellys'

Zostaw odpowiedź