Control Z: pytania które mogą wyprzedzić sezon trzeci


Chociaż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, fabuła drugiego sezonu pozostawiła wokół bohaterów wiele luźnych elementów


Drugi sezon Control Z (2020) ożywił dramat w życiu uczniów Szkoły Krajowej, ponieważ pojawienie się nowego hakera naraziło bohaterów na poważne niebezpieczeństwo. 

Chociaż próbowali wrócić do normalności po śmierci Luisa, obecność „El Vengadora” ożywiła tajemnice związane ze śmiercią młodego mężczyzny, co skłoniło Sofíę (Ana Valeria Becerril) i Raúla (Yankel Stevan) do przeprowadzenia własnego śledztwa w tej sprawie. . 

SPOILERY od tego momentu


W ostatnim odcinku serialu ujawniono kim był El Vengador i motywy jego działań, gdyż osobą odpowiedzialną za torturowanie uczniów okazała się osoba bardzo bliska Luisowi, jego przyjaciółka Alex (Samantha Acuña) .

Serial wyjaśnia, że ​​oboje mieli dobre relacje i to ona zachęciła go do pokazania Gerry’emu swojego rysunku, co wywołało śmiertelną walkę.

Alex czuje się odpowiedzialna za śmierć Luisa, a jej pragnienie zemsty prowadzi ją do konfrontacji z kolegami z klasy na dachu szkoły, ale kiedy wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą, nagła śmierć odwraca możliwość „szczęśliwego zakończenia”.Wraz z tym konfliktem nadal nierozstrzygnięta jest kwestia pieniędzy skradzionych Raúlowi. Javier (Michael Ronda) chce to wykorzystać, by uwolnić Natalię (Macarena García), aż w przerwie między walkami Susana spada z sufitu i niemal natychmiast umiera.

To pozostawia wiele pytań w powietrzu, co może wskazywać, że Control Z powróci na trzeci sezon, o ile Netflix zdecyduje się na odnowienie serii… coś, co nie zostało oficjalnie potwierdzone.Tak więc po tym, co się stało, przedstawiamy Wam pewne wątpliwości, które pozostawił nam koniec Control Z, sezon 2.

Sprawdź także  Meksyk dąży do zakończenia narconovelas

Czy ktoś popchnął Susanę?

Śmierć to główna zagadka, która pozostaje do rozwiązania, ponieważ nie pokazano dokładnie, w jaki sposób upada i – choć może to być przypadek – ukryta tajemnica może skłoniła jedną osobę do jej popchnięcia. 

Uderzające jest również to, że po raz pierwszy Sofía jest bezpośrednio zaangażowana w tragedię, co z pewnością wystawi na próbę jej wartości i etykę. 

Co się stało z pieniędzmi?

W końcu widzimy, że Pablo (Andrés Baida) zabiera torbę pieniędzy tuż przed przybyciem policji na miejsce zbrodni. Ze względu na jego związek z Maríą (Fiona Palomo) jest bardzo prawdopodobne, że użyje tego, aby zapłacić okup, którego zażądali porywacze Natalii, ale nie jest jasne, czy Raúl zdecyduje się temu zapobiec.

Czy Gerry zapłaci za to, co zrobił?

Choć cały drugi sezon spędził w biegu, to bardzo trudno sobie wyobrazić, że znów uda mu się uciec przed władzami, zwłaszcza że Alex ujawnił jego lokalizację i w ostatnich chwilach odcinka słychać syreny policyjne.

Poza tym, jak długo możesz się ukrywać, jeśli nie masz dokąd pójść?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź