Control Z: prawdziwy powód, dla którego Zión Moreno nie jest obecna w sezonie 2


Nieobecność aktorki, która grała w serialu postać Isabeli, zwróciła uwagę fanów, ale już zapowiadała swoją nieobecność w październiku zeszłego roku


W środę, 4 sierpnia, na Netflix pojawił się drugi sezon serialu „Control Z”, który podejmuje tragiczne wydarzenia z końca pierwszej odsłony. Tym, co zaskoczyło fanów serialu, jest to, że nie wszystkie postacie powróciły do drugiego sezonu.

Nieobecność, która najbardziej przyciągnęła uwagę i zdenerwowała fanów, to brak meksykańskiej aktorki Zión Moreno, która w pierwszym sezonie wcieliła się w postać Isabeli.

Prawda jest taka, że ​​aktorka już kilka miesięcy temu ogłosiła, że ​​nie będzie dalej występować w młodzieżowym serialu. To było w październiku 2020 roku, kiedy Moreno zaskoczyał wszystkich, ogłaszając, że nie wróci na drugi sezon, ponieważ chce kontynuować karierę w Stanach Zjednoczonych.

Transpłciowa aktorka ogłosiła swoją decyzję za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, ale później usunęła publikację. „Po wielu namysłach podjąłem osobistą decyzję, aby pozostać bliżej domu w tych niepewnych czasach i dlatego, chociaż to bardzo boli, nie wrócę” na drugi sezon – oznajmiła wtedy.

Następnie życzyła innym członkom serialu powodzenia i wspierała ciągłość projektu, który ma ogromną rzeszę fanów na Netflix.

Jakiś czas później okazało się, że  Zión Moreno  rozpoczęła nową międzynarodową przygodę: reboot „Plotkary” w HBO Max. Aktorka wyznała, że ​​„nabożnie oglądała serial, kiedy była nastolatką”, więc spełnia marzenie, grając w serialu postać Luny La.

Do tej pory 27-letnia aktorka z El Paso w Teksasie nie powiedziała, jakie są jej przyszłe projekty, ale jasne jest, że nie wróci do ’Control Z’ w najbliższej przyszłości.

Udostępnij
Sprawdź także  „Santo”: Raúl Arévalo wystąpi w pierwszym serialu Netflix nakręconym w Hiszpanii i Brazylii

Zostaw odpowiedź