„Control Z”: kiedy premiera trzeciego sezonu urzekającego serialu Netflix


Meksykańska seria wyprodukowana przez Netflix miała właśnie premierę drugiego sezonu, a fani już czekają na trzecią część dramatu


Jednym z najczęściej oglądanych obecnie seriali jest Control Z, meksykański dramat, który opanowuje Netflix. Serial właśnie miał premierę swojego drugiego sezonu na platformie, a fani już zastanawiają się, kiedy pojawi się trzeci.

Control Z obraca się wokół hakera, który grozi ujawnieniem wszystkich sekretów grupy studentów z Colegio Nacional, prestiżowej instytucji edukacyjnej w Meksyku.

Pierwszy sezon nastoletniego dramatu miał premierę w maju 2020 roku, a kilka dni temu Netflix uruchomił długo oczekiwany drugi sezon. Oto wszystko, co wiadomo o trzecim sezonie Control Z.

Chociaż serwis nie potwierdził jeszcze daty premiery trzeciego sezonu, sukces dwóch pierwszych pozwala sądzić, że Netflix da zielone światło nowej odsłonie. Choć od premiery nowych odcinków minęło zaledwie kilka dni, Control Z znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych na platformie w wielu krajach (głównie w Ameryce Łacińskiej).

Kilka dni temu fani z zaskoczeniem zauważyli nieobecność jednej z bohaterek pierwszego sezonu. To Zion Moreno, aktorka transpłciowa, która obecnie występuje w reboocie Gossip Girl w HBO Max. (o czym informowała już w październiku zeszłego roku)

Wszystkie 8 odcinków drugiego sezonu Control Z są dostępne w serwisie Netflix.


Udostępnij
Sprawdź także  „Veneno”, uhonorowany nagrodą Premio Iris de la Crítica 2020

Zostaw odpowiedź