Christopher Uckermann dołącza do celebrytów, którzy nie wierzą w szczepionki


prosi, aby nie było zaangażowane w kampanie szczepień przeciwko , jak to ma miejsce w Brazylii


stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych dzięki swoim refleksjom i wiadomościom o .

Również z reakcjami irytacji, jak to ma miejsce, gdy dowiadujemy się o prowadzonej w Brazylii kampanii z wizerunkiem grupy pop.

Ministerstwo Zdrowia w Brazylii wykorzystało wizerunek sześciu członków zespołu, aby zaprosić ludność do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi. To zirytowało , któremu nie podobało się, że wizerunek grupy był zaangażowany w ten temat.

„Przestań używać Rebelde do promocji. Nie mamy z tym nic wspólnego ”- napisał Christopher Uckermann po hiszpańsku i portugalsku.Popularny muzyk powraca do sieci społecznościowych, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i alarmującą wiadomością.

Niektórzy z jego fanów poczuli się zaniepokojeni, ponieważ zapewnia, że ​​„nie ma już potrzeby chronienia się w żaden sposób”.

zmonopolizował wiadomości podczas wywiadu na Międzynarodowym Lotnisku w Meksyku.

„Nie, jeśli mam być szczery, nie wierzę w szczepionkę. Myślę, że może być ona gorsza niż sam Covid ”- powiedział 34-letni .

Dodał: „Nie wierzę w szczepionki. Te, które dali mi jako chłopcu, mam, bo mi je dali, ale dziś bardzo wierzę w naturalne środki, w rzeczywistości popieram naturalne odżywianie i na pewno bym się nie zaszczepił, ani moja rodzina”.


Christopher Uckermann z RBD w środku kontrowersji

Pięć lat temu Christopher Uckermann udostępnił film, w którym mówił o przebudzeniu ludzkiej świadomości, słowach, które internauci szybko powiązali z pojawieniem się koronawirusa, choroby, która zmusiła świat do ograniczenia mobilności społecznej.

„Około 2018, 2020, 2021 nastąpi przebudzenie w świadomości człowieka, dla tych, którzy są dobrze połączeni, a dla tych, którzy nie są, zmiana będzie trudna, nie będzie łatwa” – powiedziała w Periscope.


Osobiście nie popieram Christophera w tym temacie, choć go lubię, ale wiadomo, że część fanów zapatrzona jest w swoich idoli!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź