Chantal Andere i Carlos de la Mota wracają do Televisy!


Meksykańska i dominikański będą częścią obsady nowej telenoweli


Producent Nicandro Díaz zbiera wielkie postacie z meksykańskiej telewizji, by stworzyć obsadę swojej nowej telenoweli, która do tej pory nosi prowizoryczny tytuł El amor cambia de piel. Zaczął od wiodącego trójkąta, który został już stworzony i są to: Susana GonzálezDavid Zepeda i Sergio Sendela.

Melodramat uświetni oczekiwany do  , której udział został potwierdzony we wtorek za pośrednictwem sieci społecznościowych produkcji Nicandro.

, która niedługo zadebiutuje na ekranie w obsadzie komedii romantycznej Parientes a la Fuerza z udziałem Barbary de Regil i Guya Eckera, zagra Constanzę, główną antagonistkę telenoweli.W telenoweli, do której rozpoczną się w przyszłym tygodniu w Meksyku, wystąpi także , który po przerwie w karierze aktorskiej, by poświęcić się polityce w swoim rodzinnym kraju, Dominikanie, wraca do telewizji.Dominikański wejdzie w skórę Mario, człowieka, który musi zdecydować, do kogo należy jego serce.

Co ciekawe, De la Mota współpracował już z Chantal przez ponad dekadę w meksykańskim melodramacie Destilando amor / Miłość jak tequila, w którym był również obecny Sendel, więc trójka aktorów po raz kolejny podzielą się nagraniem z nowej historii Televisy.

Udostępnij
Sprawdź także  Pura sangre: Obsada i postacie wielokrotnie nagradzanej kolumbijskiej telenoweli

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź