Carlos Vives odda hołd Shakirze na swoim nowym albumie


Hołdem dla Shakiry od wokalisty Carlosa Vivesa będzie , która znajdzie się na jego albumie „Cumbiana 2”, który wkrótce ujrzy światło dzienne


To bardzo zasłużony hołd dla Shakiry, jaki uczyni jej kolega, z „La foto de los dos” , o na swoim następnym albumie. Niedawno Kolumbijczyk ogłosił to na swoim Instagramie.

Otóż ​​przedstawia post wraz z kolażem kilku zdjęć obojga, gdy byli razem na kolumbijskim wybrzeżu nagrywając piosenkę „Bicicleta”, która wyłania się z jej najnowszej produkcji płytowej zatytułowanej „El Dorado”, poinformowali obserwatorzy.„Carlos!! Zasługujesz na wszystko i więcej !! Kolego aniele mojej ziemi i przyjacielu!! Dziękuję za tę piosenkę, za głos i za przyjaźń!! Bardzo Cię kocham!!!!! ❤️ @carlosvives,” napisała w swoim poście.


Hołd dla Shakiry w „Cumbiana 2”

I zgodnie z oczekiwaniami zareagował w oczekiwany sposób podczas zapowiadania utworu. „Zabijesz mnie miłością w tym przesłaniu. Mamy tę samą krew, muzykę, a łączy nas na zawsze. Kocham cię bardziej moja currambera ”.

Było to podczas imprezy w Bogocie, podczas której artysta wyznał dziennikarzowi hołd, jaki odda jej wraz ze swoim zespołem. „Na albumie docenimy jej wspaniałą karierę. Ponieważ zasłużyła na to już dawno i będzie to dla niej coś bardzo pięknego ”.

W maju minęła piąta rocznica premiery wspólnego teledysku, który wywołał furorę wśród fanów obu artystów. „Eyyyy Shak dzisiaj świętujemy naszą rocznicę! Mija już 5 lat pedałowania na rowerze. Kiedy spotykamy się, aby tworzyć, kiedy dodajemy coś i budujemy, w ten sposób jesteśmy silniejsi 🇨🇴🚲 Kocham Cię moja CURRAMBERA. #Blabicicleta@

Udostępnij
Sprawdź także  Mąż Anahí zabrania jej pracy? Oto co powiedział na ten temat Manuel Velasco

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź