Camila Cabello prezentuje zwiastun filmu „Kopciuszek”


Film będzie miał bardziej nowoczesny i popowy wygląd niż klasyczna historia  


Camila Cabello zaprezentowała we wtorek zwiastun filmu muzycznego „Cinderella” dla Amazona, który aktualizuje tę słynną historię i gdzie latynoska piosenkarka debiutuje jako aktorka w Hollywood.

Tego nowego „Kopciuszka” wyreżyserowała Kay Cannon, która podpisała scenariusz do „Pitch Perfect” (2012) i która stała za kamerą komedii „Blockers” (2018).

Idina Menzel, Minnie Driver, James Corden, Nicholas Galitzine, Pierce Brosnan i Billy Porter, który zmienia typową rolę wróżki chrzestnej, towarzyszą Cabello w obsadzie tego filmu, który pojawi się na Amazon 3 września.bardziej nowoczesnym i popowym spojrzeniu na klasyczną opowieść o „Kopciuszku” ten zwiastun przedstawia Cabello, która próbuje poradzić sobie pomimo trudności, jakie napotyka w swojej rodzinie.

„Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, że nasi klienci na całym świecie śpiewają i tańczą do tej klasycznej opowieści stworzonej przez Kay Cannon” – powiedziała w maju Jennifer Salke, dyrektor generalna Amazon Studios.

Pochodząca z Kuby, Cabello zaczęła przygodę w świecie muzyki z grupą Fifth Harmony, zanim rozpoczęła karierę solową.

Swoim nazwiskiem wydała albumy „Camila” (2018) , na którym znalazła się piosenka „Havana”; i „Romance” (2019) , który zawierał temat „Señorita” z jej partnerem Shawnem Mendesem.Cabello, która ma 54,5 miliona obserwujących na Instagramie , wydała pod koniec lipca „Don’t Go Yet”, zapowiadający singiel  jej trzeciego albumu „Familia”.

„Wszystko, co robię, odzwierciedla moją dumę z bycia latynoską kobietą i nie mogło być inaczej. To jest w moim DNA i w moim środowisku” – powiedziała Cabello w wywiadzie dla Efe kilka tygodni temu.

Udostępnij
Sprawdź także  Nagrody filmowe Goya 2018 rozdane

Zostaw odpowiedź