Bárbara de Regil próbuje szczęścia w serialu Televisa


Aktorka została przyłapana na telewizji Televisa, gdzie była gościem w serialu komediowym


Po pożegnaniu się na najlepszych warunkach ze stacją telewizyjną Ajusco, aby udać się do Telemundo nakręcić nową telenowelę zatytułowaną „Parientes a la Fuerza”, Bárbara de Regil została uchwycona w Televisie, gdzie została zaproszona jako gość do serialu komediowego „40 y 20 „ .

Oprócz Barbary zaproszony został również przyjaciel Jorge „Burro” Van RankinaRoberto Palazuelos , który niedawno zapewnił, że odejdzie na emeryturę z aktorstwa w telenowelach.

Obsada serialu komediowego, który jest emitowany w cotygodniowym nocnym pasmie Las Estrellas, udostępniła na swoich portalach społecznościowych zabawne zdjęcie, które zrobili z zaproszonymi aktorami.


„Cieszę się, że wzięli mnie pod uwagę przy pracy nad tym udanym serialem komediowym. Poza tym, ponieważ nie mam z nikim wyłączności… Jestem wolną aktorką, więc gdzie mnie zapraszają, tam pracuję” – skomentowała.

Ten nowy sezon, który dobiega końca, jest kontynuacją szóstego, w którym postać Toñy (Michelle Rodríguez) postanawia nie poślubić El Brayana (Armando Hernández), ponieważ w środku dnia ich ślubu odkrywa tajemnicze wiadomości tekstowe innej kobiety, którą okaże się Barbara de Regil.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Speitzer, od niewinnego „Marcelino” do mrocznego uwodziciela

Zostaw odpowiedź