Anuel AA obnaża swoje serce i duszę w filmie „23 Preguntas”, poświęconemu Karol G po zerwaniu


Anuel wydał nowy singiel „”, w którym zadaje kolumbijskiej piosenkarce i byłej dziewczynie, , zestaw pytań


W reggaetonowym utworze o wolnym tempie i trap, portorykański artysta obnaża serce i duszę, aby odzyskać Karol. „Mam 23 pytania do zadania / Daj mi znać, jeśli masz czas, aby mi odpowiedzieć”, rozpoczyna.

Przez całą piosenkę pyta: „Tak wiele walk, że chcesz mnie wymazać / Powiedz mi, jeśli nie chcesz mnie słuchać?”, „Powiedz mi, jeśli nie czujesz się jak za pierwszym razem? / Zamiast tego zakończenia, zacznijmy od nowa” i „Kochasz mnie, czy twoja miłość jest na sprzedaż?”  „Todo de Ti” Rauw Alejandro również pojawia się pod koniec utworu, powtarzając: „Powiedz mi, czy zostajesz / Powiedz mi, powiedz mi, czy wyjeżdżasz”.

” oficjalnie ukazała się w trzecią rocznicę byłej pary. „Naprawdę lubię tę piosenkę, wiele dla mnie znaczy!” wyraził w swoich mediach społecznościowych. “23 sierpnia to randka, która wiele dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że to lubisz.”

Karol i Anuel po raz pierwszy spotkali się w 2018 roku na planie teledysku „Culpables”. Para oficjalnie ogłosiła, że umawiają się w 26. urodziny Anuela, 26 listopada 2018 r. Później przypieczętowali związek drugą kolaboracją „Secreto”, która ukazała się 15 stycznia 2019 r., W której udokumentowali swój związek w domowym teledysku. Para była również zaręczona.

20 kwietnia 2021 roku oboje ujawnili, że postanowili zakończyć swój związek.„Prawda jest taka, że ​​nie jesteśmy razem” – powiedział Anuel podczas Instagram Live. Są czasy, w których ludzie widzieli nas razem, to dlatego, że wciąż się kochamy. Próbowaliśmy odzyskać to, co zostało stracone, ale poszliśmy innymi ścieżkami. Niech Bóg jej błogosławi i aby nadal spełniała swoje marzenia i cele”. Portorykański artysta zajmujący się trap również odniósł się do wszelkich plotek o niewierności. „Nie ma między nami negatywności” – zapewnił. „Mamy świetne relacje”.

W swoich relacjach na Instagramie Karol stwierdziła: „Przez wiele lat staraliśmy się trzymać nasz związek z dala od mediów społecznościowych, aby się nim zająć”. W końcu postanowili upublicznić swoją historię miłosną, ponieważ chcieli być przejrzyści dla fanów.

„Niesamowite rzeczy, które przydarzyły nam się jako ludziom i artystom, były błogosławieństwem i wynikiem pięknej miłości, która pojawiła się w naszym życiu, kiedy najbardziej tego potrzebowaliśmy” – napisał kolumbijski artysta. „Kocham cię, Emmanuelu, moja wdzięczność wobec ciebie, twojej rodziny i wszystkiego, co żyliśmy, dorastaliśmy i uczyliśmy się razem, jest nieskończone”.

Mimo rozstania wydaje się, że para nadal może żywić do siebie uczucia.

Na ostatnim Baja Beach Fest w Meksyku w 2021 r., gdzie występowali oboje, Anuel poprosił fanów, aby zaśpiewali „Bubalu” bardzo głośno, ponieważ „jeśli Karol to usłyszy, może wrócić ze mną”. Podczas jej występu Karol również miał wzruszający moment i uroniła trochę łez, śpiewając „Ocean”, miłosną balladę, którą napisała i zadedykowała Anuelowi.

Para została również wielokrotnie zauważona razem i nadal wspierają się nawzajem w swoich karierach w mediach społecznościowych.

Posłuchaj „23 Preguntas / 23 pytań” poniżej:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź