Altair Jarabo i Frédéric García biorą ślub w Paryżu


Aktorka ogłosiła swoje małżeństwo poprzez zdjęcie na swoich portalach społecznościowych


Altair Jarabo i biznesmen Frédéric García powiedzieli sobie „tak” podczas ceremonii w Paryżu, więc teraz są małżeństwem o czym sama poinformowała.

Bardzo uśmiechnięta jest 34-letnia Altair, pozuje ze swoim 53-letnim mężem. W kwietniu para ogłosiła, że ​​mają zamiar się pobrać, a Altair wyraziła wówczas, że poślubi wspaniałego mężczyznę, którego głęboko podziwia za inteligencję i szlachetność.

„Dzisiaj na kameralnej ceremonii w centrum Paryża @fglecercle i ja powiedzieliśmy sobie: OUI (tak) !!!”, głosi wiadomość, która towarzyszy zdjęciu..

Aktorka bawiła się na wieczorze panieńskim na europejskich ziemiach, choć woli nie nazywać tego pożegnaniem, ale powitaniem.Cztery miesiące temu Altair zaskoczyła swoich fanów, przekazując wiadomość, że jest zaręczona.

„Chcę podzielić się z wami bardzo szczególną wiadomością. Frédèric García i ja jesteśmy razem. Wychodzę za mąż za tego wspaniałego mężczyznę. Uwielbiam go za jego szlachetność, inspiruje mnie, troszczy się o mnie, sprawia, że ​​jestem najszczęśliwszą kobietą. Wie o tym, bo codziennie mu powtarzam: kocham go i chcę widzieć go szczęśliwego i pełnego marzeń przez cały swoje życie” – czytamy.

Altarir rozpoczęła karierę jako modelka, a później zaryzykowała wchodząc w aktorstwo w Televisa Art Education Center (CEA).

Brała udział w ponad 15 melodramatach, takich jak: „Lola, érase una vez”, „Abismo de pasión / Otchłań namiętności”, „Por amar sin ley”, „Médicos, línea de vida”, czy „Vencer el desamor”.


Udostępnij
Sprawdź także  Do Telemundo! Silvia Navarro zagra w 'La suerte de Loli'!

Zostaw odpowiedź