Adriana Fonseca potwierdza swój powrót do telenoweli


Meksykańska aktorka zagrała 14 lat temu „Bajo las riendas del amor” wraz z głównym bohaterem Gabriela Soto


Meksykanka Adriana Fonseca podekscytowała swoich fanów ogłoszeniem swojego powrotu na mały ekran, po dziewięciu latach skupienia się na projektach poza planem. Artystka sprecyzowała, że ​​pojawi się w nowym melodramacie „El amor cambia de piel”, telenoweli, która ukaże się pod koniec 2021 roku.

Fonseca zadebiutowała jako aktorka w telenoweli „Pueblo chico, infierno grande / Diabelska miłość”. Od tego czasu brała udział w co najmniej 12 dramatach, ale także występowała w kinie i na scenie z takimi dziełami jak „Las arpías” i „Hijos de su madre”.W „ El amor cambia de piel ” wystąpią Susana González i David Zepeda. Melodramat wyprodukowany zostanie przez Nicandro Díaza, który starał się przekonać aktorkę do powrotu na ekrany. Ostatni raz pracowała dla Televisy ponad 14 lat temu, kiedy zagrała w filmie „Bajo las riendas del amor” u boku Gabriela Soto.

W nowym melodramacie zagra rolę „Lucíi Nieto Paz”, kochającej kobiety, która będzie błyszczeć jako matka i żona. W tej roli będzie charakteryzować się dbaniem o rodzinę za wszelką cenę, a także dawaniem miłości mężowi „Vicente”, w którego wciela się Zepeda.

Adriana Fonseca bierze już udział w nagraniach tego dramatu. Niektóre sceny i cechy charakterystyczne jej wyglądu dla tej postaci zostały ujawnione w sieciach społecznościowych, gdzie fani wyrażali podekscytowanie jej powrotem.

„Bardzo podekscytowana powrotem do mojej pasji, ramię w ramię z moim ukochanym i podziwianym @nicandrodiazof, dziękuję @latinvasion za umożliwienie tego !!!! I dziękuję za motywowanie mnie do dalszej pracy nad moją pasją. Kocham cię! ”- napisała aktorka w mediach społecznościowych.Na innym zdjęciu pozowała z Davidem Zepedą, którego chwalił za koleżeństwo i karierę. „Błogosławiona współpracą z @davidzepedą1, wspaniałym aktorem, którego podziwiam, celebruję jego karierę, pokorę i wielkie serce. Jesteś wspaniały, David. Wiem, że ta wspaniała historia trafi do ich serc!”.

Sprawdź także  Fátima Molina, Gala Montes, Scarlet Gruber i inne aktorki, które odświeżają telenowele


Podczas poprzedniej wizyty w Televisie aktorka zaprzeczyła, że ​​​​szykuje projekt. Zapewniła wówczas, że na kanale odwiedza tylko swoich znajomych. 

W „Bajo las riendas del amor” łamacz serc Gabriel Soto zagrał z Adrianą Fonseca. Historia została oparta na miłości „Montserrat Linares” i „Juana José Álvareza Sana”, których miłość została wystawiona na próbę przez złą „Ingrid”, antagonistycznej roli portorykańskiej aktorki Adamari Lópeza.

„Corazón valiente” to jej najnowszy dramat (ostatni) na Telemundo. W telenoweli wzięły udział takie gwiazdy, jak José Luis Resendéz. Wystąpiły także Aylín Mujica, Alba Roversi, Ximena Duque i Sonya Smith. „To było super doświadczenie” – powiedziała aktorka na swoim kanale YouTube.

Artystka wykorzystała czas na kontakt ze swoimi fanami. Wielu z nich komentowało jej wycofanie się z aktorstwa i zniknięcie z ekranów. Zaprzeczyła, że ​​odsunęła się od aktorstwa, ponieważ zarówno w Meksyku, jak i w Stanach Zjednoczonych, gdzie od lat mieszka, skupia się na projektach teatralnych.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź