Aaron Diaz i Ana Brenda Contreras zagrają w serialu kryminalnym „Toda La Sangre” dla Pantaya, Starzplay, Spiral International i Fremantle Mexico


Aaron Diaz (Quantico) i Ana Brenda Contreras (Dynastia) spotkają się razem na małym ekranie


Trwa obecnie produkcja serialu gatunkowego, którego reżyserami są Luis Prieto i Hari Sama, opartego na bestsellerowych powieściach meksykańskiego pisarza Bernardo Esquinca.

Diaz wcieli się w rolę Eugenio Casasoli, dziennikarza, który łączy siły z porucznik Edith Mondragon, graną przez Contreras, aby odkryć prawdę stojącą za serią brutalnych morderstw, które przypominają ofiary Azteków we współczesnym Meksyku.

Prieto jest najbardziej znany z filmów takich jak Kidnap i reżyserii seriali telewizyjnych, takich jak White Lines i Snatch, podczas gdy Sama jest najbardziej znany z filmu This Is Not Berlin.

Rozpowszechniany na całym świecie przez firmę Fremantle, dziesięcioodcinkowy serial został opracowany i wyprodukowany przez showrunnerkę i producentkę wykonawczą Zashę Robles ze Spiral International, twórcę nagrodzonego Emmy serialu Falco.

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy pracować z tak utalentowanymi twórcami, jak Luis Prieto, Hari Sama, Aaron Diaz i Ana Brenda Contreras, a także z zespołem produkcyjnym Fremantle Mexico, razem tworzą zespół marzeń przy tworzeniu naszego thriller z elementami kultury Azteków. – Toda La Sangre – stwierdził Robles.

Toda La Sangre to klimatyczna seria premium, która eksploruje złożone dziedzictwo kulturowe Meksyku poprzez niezapomniane obrazy i postacie. Jesteśmy niezwykle dumni z zespołu, który zebrała Zasha, aby ożywić Todę La Sangre, z talentem z listy A zarówno za, jak i przed kamerą” – dodał Mario Almeida, szef ds. treści w Pantayi.

Superna Kalle, prezes International Networks for Starz skomentowała: „Toda La Sangre to niezwykle utalentowany zespół kreatywny i obsada, którzy ożywią tę wyrafinowaną historię osadzoną w Meksyku i naprzeciwko niektórych z najbardziej kultowych architektur w Mexico City”.

Coty Cagliolo, szef produkcji, Fremantle Mexico, dodał: „Praca Bernardo Esquinca jest kochana i podziwiana na całym świecie, dlatego cieszymy się, że możemy ożywić Todę La Sangre, naprawdę wciągającą serię z gwiazdorską obsadą zarówno z przodu, jak i z tyłu kamery. Toda La Sangre, osadzona na kultowym tle Meksyku, to thriller kryminalny, jak żaden inny, wyścig o złapanie seryjnego mordercy, zanim ponownie uderzy, i gdzie starożytne światy i współczesność zderzają się z druzgocącymi konsekwencjami.”  

Sprawdź także  Seria „Hernán” pokaże bogactwo kultury przedhiszpańskiej

Aaron Diaz jest reprezentowany przez Innovative Artists Agency and the Make Good Group. Ana Brenda Contreras jest reprezentowana przez 3 Management.

Ciekawe tylko czy tym razem Ana się nie wycofa jak przy innych projektach!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź