5 powodów, aby obejrzeć „Guerra de Vecinos”


Jeśli jeszcze nie widziałeś tej serii, nie przegap okazji, aby ją zobaczyć


Nieco ponad miesiąc po swojej premierze na światowej platformie rozrywkowej, Netflix, meksykański serial stworzony przez Fernando Sariñanę i Carolinę Rivera, utrzymuje się w międzynarodowej Top 10 Netflixa i jeszcze kilka dni temu pozostawał wśród 10 najpopularniejszych w Meksyku na Netflix, choć zdecydowanie wciąż znajduje się w sekcji popularnych seriali.

Oto pięć powodów, aby cieszyć się zabawnym popołudniem z Guerra de Necinos / Sąsiedzka wojna 

1. Satyryczny meksykański serial komediowy

Jest to cykl meksykańskich komedii, który jako satyra eksponuje szereg wątków, które są obecnie przeżywane w kraju, takie jak m.in. różnice między klasami społecznymi, stereotypy, dyskryminacja, problemy zdrowotne młodzieży i ogólnie o młodzieży..


Serial jest oryginalną produkcją Netflixa. NETFLIX.

2.  Guerra de Necinos / Sąsiedzka wojna została nakręcona w Guadalajara, Jalisco.

Oryginalny projekt Netflix nakręcony w Guadalajara w Jalisco był jednym z pierwszych zrealizowanych w 2020 roku podczas globalnej pandemii COVID-19.


Guerra de Vecinos został nakręcony w mieście Guadalajara. NETFLIX.

3. Vanessa Bauche świętowała w tej serii ponad 30’dzieści lat doświadczenia

W obsadzie znaleźli się między innymi świetni artyści, tacy jak Vanessa Bauche, Ana Layevska, Mark Tacher, Pascacio López, Loreto Peralta. Z Vanessą Bauche na czele obsady serial ten jest częścią jej projektów, w których świętuje ponad 30-letnią karierę.


Pierwsze spotkanie Silvii i Leonora w Guerra de Vecinos. NETFLIX.

4. W Top 10 Netflixa

Guerra de Vecinos w weekend otwarcia znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej oglądanych seriali w Meksyku na Netflix i pozostawał w 10 najpopularniejszych w Meksyku i na całym świecie przez ponad miesiąc, odkąd został wydany 7 lipca ubiegłego roku.


Netflix

5.  Guerra de Necinos / Sąsiedzka wojna będzie miała drugi sezon

Zaledwie kilka tygodni temu w bardzo oryginalny sposób pojawiła się wiadomość – za pośrednictwem Leonor na samym instagramie Netflixa – że serial będzie miał drugi sezon, który ma ukazać się w 2022 roku

Sprawdź także  Nie możesz tego przegapić: Disney ogłosił nową, ważną meksykańską serię

Udostępnij

Zostaw odpowiedź