4 ciekawostki, o których nie wiedziałeś o „El reino”, nowym hicie Netflix


Jego Królestwo, nowy argentyński serial na Netflixie, już odniósł sukces. Opowiemy Ci kilka ciekawostek


Netflix  nadal stawia na oryginalne produkcje. Z tej okazji wypuścił  El Reino / Jego Królestwo, nową argentyńską serię, która pojawiła się na platformie kilka dni temu i już odniosła wielki sukces.

El Reino przenosi  nas w życie Emilio Vázqueza Peny, postaci granej przez Diego Perettiego, pastora, który kandyduje na wiceprezydenta w następnych wyborach w Argentynie. Emilio będzie jednak musiał zmierzyć się z wiadomością, że jego kolega w rywalizacji zostaje nieoczekiwanie zamordowany podczas ceremonii zamknięcia kampanii. Tak zaczyna się El Reino, produkcja Claudii Piñeiro i Marcelo Piñeyro . 


KRÓLESTWO, NETFLIX

W związku z rosnącym sukcesem na Netflix , postanowiliśmy zebrać kilka ciekawostek na temat serialu, które całkowicie Was zaskoczą. Odkryj je poniżej!

Ciekawostki dotyczące El Reino, nowej argentyńskiej serii Netflix

El Reino  to pierwsza seria stworzona i napisana wspólnie przez Claudię Piñeiro i Marcelo Piñeyro, który debiutuje jako reżyser w kategorii seriali. Ponadto jest to również pierwszy wypad firmy produkcyjnej K&S w tego typu format. 

Do przeprowadzenia nowej produkcji Netflixa potrzebne było łącznie ponad 1300 godzin filmowania. Ponadto za kulisami pracowało 90 osób, a w kręceniu wzięło udział około 3300 statystów.

Inną ciekawostką dotyczącą El Reino jest to, że zespół wykorzystał ponad 50 lokacji i scenografii. Seria została nakręcona w prawdziwych miejscach w Argentynie, takich jak Centro Cultural Kirchner, la Legislatura Porteña, el Hotel Alvear de Buenos Aires  i więzienie Caseros.

Wreszcie piosenkę, która gra na otwarciu El Reino, zatytułowaną „Sobre mi tumba”, interpretuje piosenkarka Cazzu. Ta piosenka została stworzona przez nią samą we współpracy z Nicolásem Cottonem, który jest kompozytorem muzycznym serialu. 


Udostępnij
Sprawdź także  Marlene Favela, w tarapatach „Por amar sin ley”

Zostaw odpowiedź