Zobacz, jak zmienił się „Iñaki Urcola” z „Rebelde”


Melodramat młodzieżowy zakończył się kilkanaście lat temu


W 2004 roku Rebelde wylądował na meksykańskim małym ekranie, i stała się odnoszącą sukcesy młodzieżą telenowelą z Anahí, Alfonso Herrera, Dulce María, Christopherem Uckermannem, Maite Perroni i Christianem Chávezem. Naznaczyła całe pokolenie młodych ludzi ekscytującymi wątkami, które miały miejsce w ekskluzywnej Szkole Elite Way.

Sekstet bohaterów nie był jednak osamotniony w swoim podboju. Przez trzy sezony telewizyjnego fenomenu wyprodukowanego przez Pedro Damiána dla Televisa, niezliczeni młodzi aktorzy paradowali przez serię, aby wcielić się w ciekawe postacie.

Wśród historii drugorzędnej obsady, której udało się przeniknąć do serca publiczności, wyróżnia się Antonio Sainz , który zagrał niezapomnianego „Iñaki Urcolę” („Izaak” dla brazylijskiej publiczności), jednego z kolegów z klasy „Míi, Miguela, Roberty, Diego, Lupity i Giovanni’ego w prestiżowej instytucji edukacyjnej. (ah, jak ja go nie lubiłam 😀 )


Antonio Sainz w „Rebelde” | Przechwytywanie wideo
Antonio Sainz w „Rebelde” | Przechwytywanie wideo

Sainz został zapamiętany z jego kreacji związku z „ Robertą” i perypetii z tym związanych (a Roberta została od niego uwolniona przez Santosa), udziału w aferach grupy RBD i zabawnych momentów, w których zagrał.


Antonio Sainz w „Rebelde” | Przechwytywanie wideo

Jednak od zakończenia melodramatu w 2006 roku do chwili obecnej minęło kilkanaście lat, w których ponownie niewiele o nim słyszano. Tutaj opowiemy, co stało się z jego życiem po udziale w młodzieżowym dramacie i pokażemy, jak wygląda dzisiaj.

Zmiana „Iñaki” po Rebelde

Po niezwykłym debiucie w telenoweli z występem w Rebelde, absolwent Centrum Edukacji Artystycznej Televisa (CEA) zdołał wystąpić w kilku produkcjach dla telewizji krajowej.

Według Las Estrellas, zaraz po pożegnaniu z „ Iñakim” , Sainz nadal popisywał się swoimi artystycznymi umiejętnościami poprzez interwencję w melodramacie La fea más bella (2006).

Po tym przedstawieniu znalazł się w obsadzie telenoweli Muchachitas como tú (2007), Lola, érase una vez (2007-2008), Un gancho al corazón (Miłosny nokaut 2008-2009) i Ni contigo ni sin ti (2011)


Antonio Sainz dał życie 'Chucky’emu w „Lola, érase una vez” | Przechwytywanie wideo

Był także aktorem w słynnych unitariach Televisa, takich jak Mujer, casos de la vida realLa rosa de Guadalupe i Como dice el dicho (historie z dużą ilością odcinków jak Moda na sukces czy Klan). Według Imdb , w tych dwóch ostatnich programach miał swoje ostatnie występy telewizyjne w 2013 roku.

Sprawdź także  Christian Chávez pochwala włączenie społeczności LGBTQ + do 'La suerte de Loli'

Antonio Sainz w odcinku „Dziwna owieczka…” z „Como dice el dicho| Przechwytywanie wideo

Z dala od telewizji, ale blisko fanów

Od tego czasu Antonio Sainz trzymał się z dala od aktorstwa, ale nie tak bardzo daleko od sieci społecznościowych, gdzie dzielił się ze swoimi fanami przebłyskami swojego życia z dala od show-biznesuNa zdjęciach, które publikuje na swoim profilu na Instagramie od 2013 roku, Sainz ujawnił swoim ponad 4 tysiącom obserwujących, że od opuszczenia telewizji, poświęcił się w pełni cieszeniu się życiem, podróżując do różnych częściach świata.Wśród miejsc, które odwiedził w dobrym towarzystwie, są między innymi Cusco, Nowy Jork, Chicago, Miami, Wenecja, Paryż, Madryt i kilka rajskich meksykańskich plaż.Wykazał również swoją miłość do sportu, zwłaszcza piłki nożnej. W rzeczywistości w 2018 roku pojechał do Rosji, aby wesprzeć meksykańską drużynę w jednym z meczów, które „El Tri” rozegrali podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.Podobnie, choć w publikowanych przez siebie pocztówkach nie ujawnił tego, czym zajmuje się zawodowo, ani nie odpowiedział na niewyczerpane pytania o to, dlaczego już nie gra, wykazał się przyjaźnią z osobowościami środowiska artystycznego, takimi jak aktorka Brisa Carrillo.


Jego serce jest zajęte

Na poziomie osobistym Antonio jest w szczęśliwym związku od 12 lat z aktorką, prezenterką, bizneswoman i twórcą treści Mafer Lara, którą z dumą nazwał swoim „partnerką życiową” we wspomnianym profilu społecznościowym.

Sprawdź także  Vivir a Destiempo / Wieczna miłość - podbije Polskę?


Cieszę się, że mogę dzielić z Tobą swoje życie, a moim największym darem jest to, abyśmy byli szczęśliwi ” – powiedział w publikacji z 2017 roku.Z drugiej strony, poza wyrażeniem miłości do wspólnika w przygodach i potwierdzeniem, że jest bardzo blisko z rodziną, w swoich postach pokazuje również, że nadal wygląda identycznie jak wtedy gdy brał udział w Rebelde.Poinformowali go o tym jego fani, którzy nazywają go imieniem jego pierwszej i najsłynniejszej postaci.

„Iñaki wyglądasz tak samo, jak w Rebelde ”, „Wciąż jesteś piękny jak za czasów roli „Iñaki” z Rebelde”, „Oglądam Rebelde i kocham twoją postać”, „Jego twarz się nie zmienia!” i „Wyglądasz tak samo jak w RBD, Iñaki”, to niektóre komentarze, które zostały napisane pod jego zdjęciami.Jednak choć przez długi czas utrzymywał w ten sposób komunikację ze społeczeństwem, to od 2019 roku nie aktualizował swojego profilu. Jego ostatnim postem było zdjęcie „Seven Magic Mountains”, które najwyraźniej zrobił podczas podróży do Las Vegas.

„Tam, gdzie intensywność koloru wyróżnia się w pięknie pustyni i przyrody” – napisał w opisie swojego ostatniego wpisu na portalu społecznościowym, na którym od czasu do czasu jest obecny poprzez stroy.


Ostatnie spojrzenie na wiecznego „Iñaki” Rebelde

Jednak w sieciach społecznościowych swojej dziewczyny pojawił się po raz ostatni w marcu, kiedy fashionistka przesłała migawkę, na której oboje pozują szczęśliwie z Cancun, miejscu, które wybrali z okazji dwunastej rocznicy związku.

„Chociaż wszystko wokół mnie wydaje się walić, nie boję się, jeśli nadal będę gromadzić z tobą kolorowe i szykowne wspomnienia… Chcę się z Wami podzielić, że za kilka godzin skończę 12 lat z moim Antonio Sainzem. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i wdzięczna za życie. Kocham cię!”, napisała Lara obok zdjęcia, które spodobało się jej chłopakowiChoć z dala od małego ekranu, nie ma wątpliwości, że Antonio Sainz żyje dziś spokojnie i jest szczęśliwy ze swoimi bliskimi. I choć jest prawdopodobne, że nie wróci na fora nagraniowe, na zawsze pozostanie w pamięci całego pokolenia jako wieczny „Iñaki” Rebelde 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź